فرماندار بویراحمد:

هم صدایی برخی با دشمنان انقلاب/نظام را نشانه رفته اند

فرماندار بویراحمد در جلسه ای که به مناسبت روز کارمند در دانشگاه یاسوج برگزار شد اظهار داشت: روز کارمند فرصت مناسبی است پای درد دل کا رمندان بنشینیم تا شاید بخشی از مشکلات کارمندان در این روز مرتفع شود.
کناری با بیان اینکه نظام مدیریتی کشور یک نظام مشارکتی است، گفت: علاوه بر مدیران کارکنان نیز سهم بسزایی در امور سازمانها دارند.
بالا ترین مقام اجرایی شهرستان بویراحمد با تاکید بر این‌که هر کارمند باید مبلغ و مروج بهره وری باشد، تصریح کرد: بهره وری در یک کلام یعنی همه مطلوب های اداری و تلاش مسئولان در خدمت‌رسانی صادقانه و خالصانه به مردم است.
رئیس شورای اداری شهرستان بویراحمد حقوق شهروندی مردم را مغتنم دانست و گفت: کارکنان دولت باید پاسخگوی مطالبات به حق مردم باشند. وی یادآور شد: آنچه امروز به عنوان گرانی، کمبود ها و فشارهای اقتصادی در بدنه جامعه احساس می‌شود نتیجه بازی های سیاسی و سعی عده‌ای در ضعیف نشان دادن دولت است.
کناری ادامه داد: در شرایط کنونی تزریق روحیه امید به مردم یک ضرورت اساسی است؛ چرا که بار روانی ایجاد شده دامن نظام را گرفته است.
کناری تصریح کرد: بعد از برجام هیچ تحریمی عملیاتی نشده است و در حد حرف باقی مانده است، بطوریکه فروش نفت و برخی صادرات و واردات روند خوبی را ترسیم کرده است؛ این در حالی است که برخی در داخل همصدا با دشمنان انقلاب روحیه ضعف و ناامیدی از دولت را غافل از توطئه ی دشمنان جار می‌زنند.
فرماندار بویراحمد با اعتراف به اینکه نمی‌توان منکر فساد سیستمی در اداره امور جامعه باشیم افزود: مبارزه با فساد از آغاز انقلاب اسلامی همواره از شعارهای دولت‌ها بوده است ولی متاسفانه باید به این نکته اذعان داشت که در برخی از موارد فقط در حد یک شعار بوده است.

آخرین اخبار