تجلیل فرماندار بویراحمد از فرماند‌ه‌هان انتظامی / توزیع نادرست کالاها باعث التهاب بازر می‌شود

قبل از ظهر امروز فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان بویراحمد با شاهرخ کناری فرماندار این شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی دیدار کردند.
شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد در این نشست با تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی، اظهار کرد: نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد و به ویژه مأموران نیروی انتظامی شهرستان بویراحمد در تمام صحنه‌ها و مشکلات مردم پای کار هستند و حضور آنها سبب آرامش، آسایش و امنیت مردم است.
فرماندار بویراحمد استان کهگیلویه و بویراحمد را از استان‌های امن دانست و گفت: رشادت و ایثارگری نیروهای انتظامی، استان امن و آرامی را برای همه ما به ارمغان آورده‌ است.
کناری افزود: نیروی انتظامی  شهرستان بویراحمد با کمترین امکانات و تجهیزات بیشترین خدمات را ارائه می‌دهند که بنده از همه مأموران انتظامی کمال تشکر را دارم.
وی ادامه داد: مأموران نیروی انتظامی تمام خطرات را با جان می‌خرند تا امنیت در کشور و ایران عزیز برقرار شود.
وی افزود: نظم و انضباط مهمترین عامل تحقق امنیت است، متأسفانه گاهاً به دلیل وجود خلاءهایی نظم برقرار نمی‌شود و اگر نظم نباشد، تبعات امنیتی و نظامی به وجود می‌آید.
کناری گفت: بر اساس آمارهای موجود استان کهگیلویه و بویراحمد در بحث نزاع‌های دسته جمعی جایگاه آخر را در بین استان‌های کشور داریم که این ثمره تلاش و رشادت‌های نیروی انتظامی است. اکنون هم شاهد کاهش نزاع‌های دسته جمعی در سطح شهرستان بویراحمد هستیم.
فرماندار بویراحمد در ادامه خواستار تعامل و هماهنگی بیشتر دهیاران، شوراهای اسلامی، بخشداران و مسوولان با نیروی انتظامی شد و افزود: اگر امروز شاهد نظم، امنیت و  پیشرفت و توسعه در سطح جامعه هستیم آن را مدیون نیروهای انتظامی، امنیتی و نظامی می‌باشیم.
کناری با آرزوی بهبود وضعیت اقتصادی کشورگفت: همه کالاهای اساسی در سطح استان و کشور وجود دارد، اما گاهی عدم توزیع درست و برخی اقدامات نادرست باعث می شود که شاهد التهاب در بازار باشیم.
وی در ادامه تاکید کرد: همه باید دست به دست هم دهیم و در این شرایط امروز جامعه برای برون رفت از مشکلات تلاش و کوشش کنیم.
در پایان این نشست شاهرخ کناری فرماندار با اهداء لوح تقدیر از فرماندهان انتظامی شهرستان بویراحمد تجلیل به عمل آورد.

آخرین اخبار