انتقاد فرماندار بویراحمد از نبود ادارات در مرکز استان

کد خبر: ۳۸۲۱۲
|
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷
کناری تصریح کرد: به دلیل نبود برخی ادارات شهرستانی روز به روز مشکلات ما بیشتر می شود.

خبردنا: فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: سال‌هاست که مردم شهرستان بویراحمد از نبود ادارات شهرستانی رنج می‌برد.

به گزارش”خبردنا”، شاهرخ کناری در نشست ایجاد ادارات شهرستانی بویراحمد افزود: در این سال‌ها بعضی از دستگاه های دولتی در شهرستان بویراحمد اداره شهرستانی تشکیل ندادند که همین موضوع باعث شده ما با مشکلات عدیده ای روبرو شویم و کارهای زیادی بر زمین بماند .

وی اظهارکرد: ادارات کل در شهرستان بویراحمد ساختمان دارند، اما متولی ندارند و ضرورت دارد که ما رئیس اداره شهرستانی در جلسات داشته باشیم که پیگیر مشکلات و امورات باشند و نگذارند مصوبات شورای اداری شهرستان بویراحمد و سایر جلسات مهم بر روی زمین بمانند .

فرماندار شهرستان بویراحمد با بیان اینکه ادارات‌کل تعزیزات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و پست اداره شهرستانی ندارند، خاطرنشان کرد: با توجه به جایگاه شهرستان بویراحمد و مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و اینکه 65هزار حاشیه نشینی در شهرستان بویراحمد است، می طلبد که این ادارات احیاء شوند تا مصوبات روی زمین نمانند .

کناری تصریح کرد: به دلیل نبود برخی ادارات شهرستانی روز به روز مشکلات ما بیشتر می شود، اگر متولی ادارات شهرستان بویراحمد مشخص شوند، بدون شک ما از طریق آنها می‌توانیم پیگیر امورات و کارهای مردم باشیم .

وی اضافه کرد: به طور مثال اگر متولی اداره صنعت، معدن و تجارت و یا راه و شهرسازی مشخص باشند می توانیم در رفع مشکلات بازار یاسوج و یا پروژه های راه و شهرسازی اقدامات بهتر انجام دهیم و تصمیمات بهتری اتخاذ کنیم

آخرین اخبار