فرماندار بویراحمد: 100درصد اعتبارات اشتغالزایی روستائیان در بویراحمد جذب شد

صبح امروز اولین جلسه کمیته نظارت بر تسهیلات بانکی کم بهره شهرستان بویراحمد از محل صندوق توسعه ملی با هدف جذب اعتبارات در زمینه حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری و همچنین اتخاذ تصمیم در خصوص تسهیل روند جذب اعتبارات مصوبه ابلاغی بانک‌ها به ریاست شاهرخ کناری در محل فرمانداری تشکیل شد.
فرماندار بویراحمد با اشاره به شعار سال و سیاست‌های دولت تدبیر و امید بر رونق اشتغال زایی در شهرستان بویراحمد تاکید کرد و گفت: از آنجایی که یکی از دغدغه های اصلی مردم و مسئولان ایجاد اشتغال است، به همه دستگاهها فرصت یک ماهه داده می‌شود تا نسبت به تعیین تکلیف طرح ها و تسهیلات اشتغالزایی اقدام موثر تری داشته باشند.
رئیس کمیته نظارت بر تسهیلات اشتغالزایی شهرستان گفت: اگر طرحی پیشرفت کاری ندارد و موفق به دریافت این تسهیلات نشده است باید جهت رفع مشکل این طرح ها هماهنگی و همکاری بیشتری وجود داشته باشد.
فرماندار بویراحمد اظهار داشت فراهم کردن زیرساخت های توسعه روستایی و ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی شهر و روستا نقش موثری دارد.
وی افزود: تاکنون به ۲۱۰ طرح اشتغالزایی از مجموع ۷۰۴ طرح معرفی شده به بانک ها، اعتباری بالغ بر ۶۴ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستاییان در بویراحمد پرداخت و ۱۰۰ درصد اعتبارات جذب شده است.

آخرین اخبار