معاون سیاسی فرماندار بویراحمد: برخی ملاحظات پدافند غیر عامل صورت نمی گیرد

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار بویراحمد در جلسه پدافند غیرعامل شهرستان با بیان اینکه تمرکز پدافند غیرعامل در شهرهای پرجمعیت است، گفت: حوادث گذشته در مرکز استان تلنگری برای سنجش میزان آمادگی دستگاه‌های دولتی بود.
عبدالحمید پناهی با اشاره به کم و کاستی های موجود، نبود بانک اطلاعاتی ادارات از داشته ها و نداشته های خود در حوزه پدافند غیرعامل را به عنوان یک نقطه ضعف یاد کرد و گفت: برنامه ریزی، شناسایی نقاط ضعف و قوت پدافند غیرعامل در حوزه های مختلف دستگاه‌های اداری ضروری به نظر می‌رسد.
وی خاطرنشان کرد: شهرستان بویراحمد در شرایط کنونی با مخاطرات فراوانی روبرو است و در صورتی که پیش بینی های لازم صورت نگیرد، در مواقع ضروری با مشکل روبرو خواهیم شد.
معاون سیاسی فرماندار اظهار داشت: پس از شناسایی مراکز پر اهمیت شهرستان بویراحمد لازم است برخی ملاحظات پدافند غیر عامل صورت بگیرد.
پناهی رعایت اصول و الزامات پدافند غیرعامل را از اولویت‌های دستگاه‌های اداری در دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: امروزه زیرساخت ها نقش تعیین کننده ای در فرآیند امن هر جامعه دارند و حفظ و امنیت زیرساخت ها در برابر حمله و تهدیدها از اولویت‌های اصلی هر جامعه‌ای است.

آخرین اخبار