فرماندار بویراحمد عنوان کرد: تهیه طرح خطر پذیری شهرستان اولویت مدیران بویراحمد است.

کمیته امنیتی شهرستان بویراحمد با حضور اعضای شورای تامین شهرستان، صبح امروز به ریاست فرماندار برگزار شد.
فرماندار بویراحمد در این جلسه با تاکید بر ارزیابی دستگاه‌های عضو ستاد بحران، نسبت به اعزام سریع تجهیزات و نیروها در محل بحران شهرستان اظهار داشت: مدیران همه دستگاه های دولتی باید نسبت به تهیه ساختار جانشینی و اجرای مانور دور میزی در اتاق امن مدیریت بحران دستگاه مربوطه، اقدام کنند.
شاهرخ کناری هدف از برگزاری این جلسه را هماهنگی بین اعضای کمیته امنیتی و ستاد بحران شهرستان عنوان کرد و گفت: با توجه به نزول قابل توجه رحمت الهی در سطح شهرستان و حوادث احتمالی، همکاری همه دستگاه‌ها الزامی است.
فرماندار بویراحمد گفت: محورهای اصلی مواصلاتی شهرستان باز و تردد در آنها جاری است؛ البته در بعضی از راه‌های روستایی به علت آب گرفتگی، راه ها مسدود شد که دستگاه های خدمت رسان در تلاش جهت بازگشایی آنها می باشند.
رئیس کمیته امنیتی ستاد بحران شهرستان بویراحمد از تشکیل کارگروه‌های بحران در بویراحمد خبر داد و گفت: کارگروه خدمات رسانی با عضویت آبفای شهری و روستایی، امور آب منطقه ای، شرکت گاز، برق و مخابرات همچنین کارگروه حمل و نقل و راهداری با عضویت راه و شهرسازی، حمل و نقل راهداری و کارگروه امداد با عضویت فوریتهای پزشکی و هلال احمر در شهرستان ایجاد خواهد شد .
وی بسیج کلیه امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی ادارات جهت مقابله با حوادث احتمالی را ضروری عنوان کرد و از دهیاری ها خواست تا در مواقع بحرانی با هماهنگی بخشداری ها اقدامات لازم را داشته باشند.
کناری تصریح کرد: تهیه مایحتاج ضروری از وظایف کارگروه اقدام اساسی با عضویت جهاد کشاورزی، اداره غله، دامپزشکی، امور دام و اصناف به ریاست سازمان صنعت و معدن است. فرماندار بویراحمد افزود تهیه طرح خطرپذیری ارگانها و سازمانها در سطح شهرستان بویراحمد اولویت مدیران دستگاه‌های عضو ستاد بحران شهرستان خواهد بود.

آخرین اخبار