تودیع و معارفه بخشداران سابق و جدید مارگون+ گزارش تصویری

شنبه 4 اسفندماه 97 با حضور شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد بخشدار جدید مارگون معارفه و از محمد ملکی بخشدار قبلی این بخش قدردانی شد.
شاهرخ کناری در این مراسم به تبیین و جایگاه انقلاب اسلامی ایران پرداخت و اظهار کرد: خدمات نظام اسلامی بی‌نظیر و این نظام یک نظام دینی و مردمی است.
کناری با اشاره به برخی از خدمات نظام اسلامی ایران به مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هفته گذشته تفاهم‌نامه‌ای 73 میلیارد تومان برای بخش زیلایی منعقد شده است که بر اساس این تفاهم نامه 50 کیلومتر از راه‌های اصلی و فرعی این بخش زیرسازی، بهسازی و آسفالت می‌شوند.
فرماندار بویراحمد در ادامه افزود: همچنین با توجه به این تفاهم اورژانس جاده‌ای، مجتمع‌های آموزشی و سالن‌های ورزشی در این بخش احداث می‌گردد که اعتبارات استانی آن مشخص شده و اعتبارات ملی آن هم از سمت معاون مناطق محروم و روستایی رئیس جمهور مشخص اختصاص پیدا می‌کند.
وی افزود: امنیت در بخش مارگون حاکم بود و ارتباطات مردمی آقای ملکی خوب بود و قطعاً از پتانسیل و ظرفیت‌های وی استفاده می‌کنیم. فضای ورزشی بخش مارگون دو برابر شده و این‌ها از خدمات نظام است.
کناری در ادامه به انتصاب بخشدار جدید اشاره کرد و گفت: صفر تا 100 این انتصاب را من عهده دار هستم. بنده آقای دانشی را به استاندار معرفی کردم و ایشان در حوزه سیاسی هم از خودشان دفاع کردند. اما خیلی‌ها سعی کردند که حواشی ایجاد کنند و هر کس هم که یک ناکامی یا ناکارآمدی داشتند حواشی دیگری را به این  بهانه به وجود می‌آوردند.
وی در ادامه با اشاره به آیاتی از قرآن کریم، گفت: برخی به حرف‌های که می‌زنند، خودشان هم اعتقاد ندارند. این گفتن ها و عمل نکردن ها خدا را هم به خشم اورده است.  لذا اگر حرفی می زنیم، باید عمل هم کنیم.
کناری به شلوغ بازی عده‌ای در انتصاب احسان دانشی به عنوان بخشدار هم گریزی زد و گفت: به چند دلیل آقای دانشی را به عنوان بخشدار مارگون انتخاب کردیم، ایشان کارمند وزارت کشور و بومی منطقه است و همچنین تجربه کاری در بخشداری پاتاوه برخوردار بود و تعامل و ارتباطات خوبی هم با مردم آن منطقه داشت.
وی افزود: چهارمین دلیل انتخاب آقای دانشی این بود که ایشان بخشدار رسمی دولت تدبیر و امید بود و خودش را مجری سیاست های دولت و نظام اسلامی می‌داند. و آقای دانشی الان هم علاقمند هستند که سیاست‌های دولت را در بخش مارگون اجرا کند. با توجه به این موارد ما این احساس را کردیم که آقای دانشی صلاحیت این مسئولیت را دارد. کسی که می‌خواهد نماینده عالی دولت و حاکمیت در یک بخش باشد باید مجری سیاست‌های دولت و نظام باشد.
کناری در ادامه خطاب به دانشی مطالبی را بیان کرد و برای او خط و نشان هم کشید و گفت: اگر آقای دانشی توانست نگاه عمومی را به خود جلب کنند و این نگاه‌های سلیقه‌ای و افراطی گری را پاسخ دهد و به مقابله با بدخواهان نظام برود و تلاش کند برای مردم و نظام ایشان بخشدار می‌شود. اگر نگاه جزیره‌ای داشته باشد، شهردار نمی‌شود.
فرماندار بویراحمد در ادامه گفت: شهرستان بویراحمد 4 بخشدار دارد که انشاء الله به زودی 5 بخشدار خواهیم داشت و حوزه سپیدار، جلیل و بابکان هم تبدیل به بخش می‌شود.

آخرین اخبار