آماده باش ستاد خدمات سفر بویراحمد برای نوروز

فرماندار بویراحمد در دومین جلسه ستاد سفر ویژه نوروز ۹۸ شهرستان با تاکید بر اجرای برنامه پاکسازی ورودی های شهر یاسوج و مناطق گردشگری، هماهنگی دستگاه‌های اجرایی به منظور برگزاری مانور خدمات سفر را خواستار شد.
شاهرخ کناری از برگزاری مانور خدمات سفر نوروز بویراحمد در مورخه ۹۸/۱۲/۲۲ خبر داد و گفت: کمیته های تخصصی تابعه ستادهای اجرایی خدمات سفر در ایام نوروز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
رئیس شورای تامین شهرستان با اشاره به مشکلات سنوات گذشته در خصوص اسکان مسافران نوروزی خاطرنشان کرد: با همه ی تدابیر اندیشیده شده و فضاهای مشخص از قبیل خانه مسافر، مدارس، هتل ها و مسافرخانه ها بعضآ توسط افراد سودجو اقدام به اسکان مسافر می‌کنند که این مورد باید توسط دستگاه‌های نظارتی و امنیتی ضمن شناسایی و کنترل، ساماندهی شوند.
فرماندار بویراحمد گفت: ۸۰ درصد فعالیت ستاد اسکان بویراحمد به عهده آموزش و پرورش است.
رئیس ستاد خدمات سفر بویراحمد گریزی هم به توزیع کالاهای اساسی در شهرستان بویراحمد زد و گفت: ذخیره سازی اقلام اساسی از قبیل میوه شب عید،مرغ و آرد به نحو مطلوبی صورت گرفته است.
کناری فروش گوشت گوسفندی با قیمت ۸۷ هزار تومان تخلف عنوان کرد و گفت: قیمت مصوب بزغاله و بره ۷۴ هزار تومان همچنین بز و میش ۶۹ هزار تومان به صورت حداکثری برآورد شده است.
وی با تاکید بر نظارت روزانه بر بازار، اماکن اقامتی و تفریحی گفت: مدیران شهرستان در ایام نوروز باید پای کار باشند.

آخرین اخبار