دومین جلسه شورای اداری بویراحمد برگزارشد

تکریم و معارفه جمعی در شورای اداری بویراحمد/ نگاه برخی به سفر مسئولان کشوری مغرضانه است

دومین جلسه شورای اداری شهرستان در سال جدید به ریاست فرماندار بویراحمد برگزار شد.
شاهرخ کناری در این جلسه که به منظور تکریم و معارفه مدیران کمیته امداد و شرکت توزیع نیروی برق بویراحمد برگزار شد، اظهار داشت: مسئولیت‌ها امانت هستند و روزی باید این امانت ها به دست دیگران سپرده شود.
فرماندار بویراحمد ضمن تبریک روز معلم، شوراها و کارگر با اشاره به رویدادهای مهم شهرستان گفت: اگر بخواهیم گوشه ای از دستاوردهای سفر مکرر مدیران و مسئولان برجسته کشوری را در سطح مرکز استان و شهرستان بویراحمد عنوان کنیم، می‌توان به تامین اعتبار بیش از ۶ میلیارد تومان به منظور تأسیس باغچه گیاهان دارویی دانشگاه علوم پزشکی و باغ گیاهان دارویی استان در شهرستان، کسب و کار های استارت آپی در حوزه اشتغال و کار، پارک علم و فناوری، بازدید میدانی و برآورد خسارات ناشی از سیل توسط فرستاده ویژه رییس جمهور، پیگیری اجرای فاز دوم راه‌آهن و همچنین احداث آزادراه اشاره کرده که در صورت محقق شدن به توسعه استان و شهرستان کمک خواهند کرد.
رئیس شورای اداری بویراحمد به شکاف بین استان‌های محروم و برخوردار در گذشته اشاره کرد و گفت: امروز با پیگیری مسئولان استانی جذب اعتبارات نسبت به گذشته رشد قابل توجهی داشته است.
کناری نگاه برخی افراد به این سفرها را مغرضانه عنوان و تصریح کرد: در حالی که در شرایط اقتصادی مناسبی نیستیم، ۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار در قالب تسهیلات زلزله به شهرستان بویراحمد اختصاص یافت که این رقم قابل توجهی است و بسیاری از مشکلات مردم هم برطرف شد.
در دومین جلسه شورای اداری بویراحمد با بازنشستگی یوسفی مدیر برق بویراحمد از زحمات وی قدردانی به عمل آمد و آبسالان عهده دار این مسئولیت شد؛ همچنین از مدیران قبلی کمیته امداد شاخه یک و دو مرکز استان آقایان احمد قبادپور و هادی ولایتی مقدم تجلیل و آقایان حیدری جایگزین قبادپور و عباسی جایگزین ولایتی شد.

آخرین اخبار