فرماندار بویراحمد در بزرگداشت روز معلم عنوان کرد

همه پاسخگو باشند/ یک دشمن مشترک داریم

یاسوج-روابط عمومی فرمانداری بویراحمد-رخدادهای طبیعی وتحریم ها در یک سال ونیم گذشته خسارات زیادی به دولت ومردم وارد کرده است و اگر بخواهیم به انصاف بگوییم معیشت اقشار مختلف مردم به مخاطره افتاده است.

فرماندار بویراحمد در بزرگداشت روز معلم که با حضور نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا و جمعی از مردم بخش مارگون برگزار شد ضمن گرامیداشت این روز گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی و تلاش معلمان دلسوز هیچ بازمانده از تحصیلی در شهرستان بویراحمد وجود ندارد.
رئیس شورای آموزش و پرورش بویراحمد با بیان اینکه رتبه باسوادی بین افراد ۱۰ تا ۴۵ سال بالای ۹۵ درصد است که با میانگین کشوری برابری می‌کند، گفت: ده‌ها مدرسه تک دانش آموزی در شهرستان بویراحمد وجود دارد.
کناری آموزش را مهمترین رکن و پایه شکل گیری هر جامعه‌ای عنوان کرد.
فرماندار بویراحمد در بخشی دیگری از سخنان خود با اشاره به شرایط روز جامعه اظهار داشت: رخدادها، بلایای طبیعی و تحریم‌های یک سال و نیم گذشته گریبانگیر کشور بوده است بطوریکه زلزله کرمانشاه بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان، ورشکستگی‌بانک‌ها و صندوق‌ها بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان و سیل های ویرانگر اخیر که در اقصی نقاط کشور اتفاق افتاده است، خسارات زیادی را دولت متحمل شده است؛ که اگر بخواهیم به انصاف بگوییم طبیعی است که معیشت اقشار مختلف مردم با مشکل مواجه شده است و نباید قضاوت ها به گونه‌ای باشد که خانواده‌ها و مردم به نظام جمهوری اسلامی بدبین شوند.
وی افزود وظیفه افراد جامعه است که در هر لباس و مقامی که باشند ضمن مطالبه گری، پاسخگو هم باشند؛ چرا که همه بر سر سفره این نظام نشسته ایم و از امکانات و خدمات همین نظام بهره‌مند شده‌ایم.
فرماندار بویراحمد اتحاد و همدلی را رمز موفقیت و عبور از این مشکلات عنوان کرد و افزود “همه یک دشمن مشترک داریم”.

آخرین اخبار