فرماندار بویراحمد در نشست بازآفرینی استان عنوان کرد:

۲۵درصد معابر شهر یاسوج خاکی است

صبح روز چهارشنبه ۳ مهرماه ۹۸ نشست بازآفرینی شهری و شورای مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران این استان در ساختمان دولت برگزار شد.

شاهرخ کناری در این نشست با بیان اینکه اجرای مسکن امید استان، تامین اعتبار لازم را طلب می کند،افزود: با تشکیل جلسات مختلف، خوداظهاری دستگاه‌ها در حوزه تامین زمین انجام گرفته و زمینی در این راستا احصا نشده است.

وی رشد زیرساخت‌های شهرستان بویراحمد به نسبت جمعیت را ضروری دانست و اظهارکرد: ۲۵درصد معابر شهر یاسوج خاکی بوده که مشکلاتی را بوجود آورده و در بخش زیرساختی نیز ارتقای بخش‌های مختلف با نگاه توسعه محور نیاز است.

فرماندار شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: البته مردم باید در خدمات رسانی شهری کمک کنند اما توان مردم پایین است و مناطقی که خیابانهای خاکی دارند عمدتا فقیرنشین هستند که انتظار کمک از سوی مسئولان کشوری داریم.

کناری با بیان اینکه اجرای طرح‌های توسعه فضای سبز و پارک برای مناطق حاشیه شهر یاسوج اطراف رودخانه مهریان نیاز است، تصریح کرد: باید توجه مناسبی به این مناطق داشته باشیم.

وی همچنین موضوع تملک در خیابان جمهوری یاسوج را از دیگر محورهای قابل طرح حوزه باز آفرینی دانست و ادامه داد: باید اقدامات مناسبی برای اجرای طرح شکل بگیرد.

فرماندار شهرستان بویراحمد بیان کرد: شهر یاسوج یکی از مهاجرپذیرترین شهرهای کشور است که زیرساخت‌های لازم متناسب با جمعیت نیاز دارد.

آخرین اخبار