اولویت‎های کاری فرماندار بویراحمد تشریح شد

ظهر امروز اولین جلسه شورای اداری به ریاست محمدکاظم نظری فرماندار بویراحمد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بویراحمد به تشریح اولویت‌های کاری خود پرداخت و گفت: از اولویت‌های اصلی در دوران خدمت برگزاری انتخابات سالم و پرشور است.

نظری با تاکید بر اینکه برگزاری انتخابات از دو منظر مهم است، گفت: برگزاری انتخابات سالم و ایجاد فضای نشاط و حضور حداکثری مردم در انتخابات باید مدنظر قرار گیرد تا انتخاباتی پرشور و سالم داشته باشیم.

این مسئول لازمه برگزاری انتخابات باشکوه را همکاری تمامی دستگاه‌ها عنوان کرد و گفت: امیدواریم با همراهی، تعامل و همکاری هرچه تمام‌تر مدیران شهرستانی انتخابات پرشوری را برگزار کنیم.

وی در ادامه با تاکید استارت کارهای انتخاباتی زده شده و دستگاه‌ها باید آمادگی لازم را داشته باشند، گفت: تامین نیروی انسانی، خودرو و امکانات دیگر از نیازهای برگزاری انتخابات بوده که انتظار می‌رود مدیران همکاری لازم را با ستاد انتخاباتی داشته باشند.

2

نظری با بیان اینکه باید فضای سیاسی لازم برای جریان‌های سیاسی چه در دوران انتخابات و چه دیگر دوران ایجاد شود، گفت: باید فضای سالم و بانشاطی را در انتخابات امسال داشته باشیم.

رئیس شورای اداری شهرستان بویراحمد از دیگر اولویت‌های کاری را شتاب بخشیدن به پروژه‌های عمرانی عنوان کرد و گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان و آب و هوای سردسیری بسیاری از پروژه‌ها راکد می‌مانند.

نظری ادامه داد: با توجه به در پیش بودن انتخابات نه تنها پروژه‌ها تعطیل نمی‌شوند بلکه باید به سرعت پیشرفت آن‌ها بیفزاییم.

فرماندار بویراحمد با اشاره به سفر هیئت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اتمام پروژه‌ها و در دستور کار قرار دادن پروژه‌های جدید و مهم در اولویت مدیران باشد.

این مسئول در ادامه از اولویت‌های مهم کاری خود را توجه به پتانسیل‌های بالای گردشگری در شهرستان بویراحمد عنوان کرد و گفت: از ظرفیت‌های بالای شهرستان بحث گردشگری است که باید شرایط لازم برای استفاده از این پتانسیل‌ها فراهم شود.

نظری تصریح کرد: اشتغال در بخش دولتی اشباع شده و پتانسیل بالایی در بخش گردشگری شهرستان بویراحمد داریم و حضور گردشگر در سطح شهرستان رضایت بخش بوده ولی بهره‌وری لازم از حضور گردشگر نداریم.

فرماندار بویراحمد در ادامه با اشاره به اینکه مدیران شخصا باید در جلسات حضور داشته باشند و عدم حضور آن‌ها بدون هماهنگی پذیرفتنی نیست، گفت: مدیران سلسله مراتب را در انجام امور رعایت کنند.

مسئول ارشد اجرایی بویراحمد از اولویت‌های مهم هر مدیر را برنامه‌محوری و برنامه‌داری عنوان کرد و گفت: مدیران شهرستانی باید برای چند ماه سال جاری و سال جدید برنامه بنویسند و سیاست‌های اجرایی خود را مشخص کنند.

نظری با تاکید بر اینکه برنامه‌ها نباید سلیقه‌ای و کمی باشند بلکه کیفی باشند، گفت: از تمامی مدیران برنامه مخصوص دستگاه‌ها را می‌خواهم تا بر اساس برنامه و اولویت‌ها به جلو برویم.

فرماندار بویراحمد در پایان با بیان اینکه فرصت خدمت اندک است به فرموده حضرت علی (ع) فرصت چون ابر می‌گذرد، گفت: ملاک اول در خدمت باید رضای خدا و پس از آن توسعه شهرستان باشد.

آخرین اخبار