ستاد بحران شهرستان باید آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه مشکل و بحران را داشته باشد

سید کرامت‌الله فرج‌زاده با اشاره به بارندگی  روز های گذشته و اعلام شدت بارش باران توسط کارشناسان هواشناسی بر لزوم آمادگی دستگاه‌های خدمات‌رسان در سطح شهرستان بویراحمد تاکید کرد و گفت: مدیریت بحران شهرستان باید آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه مشکل و بحران را داشته باشد.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد با بیان اینکه این شهرستان به دلیل شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی در فصل پاییز و زمستان بارندگی‌های بالایی را در پی داشته گفت: بر اساس پیش بینی هواشناسی و مدیریت بحران نوید رحمت الهی را خواهیم داشت.

این مسئول در ادامه با تاکید بر اینکه مدیران شهرستانی باید برای مقابله با هرگونه بحران آمادگی لازم را داشته باشند، گفت: مدیران و اعضای ستاد بحران شهرستان در ایام بحرانی و بارندگی‌ها در دسترس باشند تا در صورت نیاز و بروز حادثه هرچه سریع‌تر نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

وی همچنین بر آمادگی دستگاه‌ها و ماشین‌آلات جهت بازگشایی و مقابله با بحران‌های احتمالی تاکید کرد و گفت: مدیران دستگاه‌ها در ایام بارندگی‌ها و بحرانی تا چهار رده مدیریتی کشیک‌ها را معرفی و قابل دسترس باشند.

فرج‌زاده با تاکید بر اینکه هر مدیر باید بر حسب وظیفه آمادگی لازم برای مقابله با بحران با تمام قوا و امکانات و تجهیزات داشته باشد، گفت: امیدواریم در سال پر بارشی که در پیش رو داریم، شاهد هم‌افزایی هرچه بیشتر مدیران شهرستانی در ارائه خدمات باشیم تا رضایت‌مندی مردم که مهمترین اصل برای هر مدیر محسوب می‌شود را به همراه داشته باشد.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری بویراحمد با اشاره به حساسیت در مقابله با بحران‌ها در سطح شهرستان بر لزوم آمادگی هرچه بیشتر مسئولان تاکید کرد و گفت: به مدیران و شهرداران در سطح شهرستان تذکر داده می‌شود که شهرها و روستاها را برای مقابله با هرگونه بحران آماده کنند. وی در ادامه خاطرنشان کرد: شهرداران و بخشداران چهارگانه آمادگی لازم با پدیده بحران را داشته باشند و جوی‌ها و معابر را به جهت روان‌سازی آب پاکسازی کنند.

فرج‌زاده در بخشی دیگر از سخنان خود به برنامه ارزیابی مدیران در سطح شهرستان بویراحمد اشاره کرد و گفت: بر اساس ارزیابی صورت گرفته برخی از مدیران به وظایف خود از جمله تکریم ارباب رجوع و رعایت قانون عمل نمی‌کنند که در نمره ارزشیابی آن‌ها تاثیرگذار خواهد بود.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد اذعان کرد: مدیرانی که قانون و تکریم ارباب رجوع را رعایت نمی‌کنند در جلسه شورای اداری اعلام خواهند شد.

آخرین اخبار