اطلاعیه

پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری بویراحمد راه اندازی شد

13203

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بویراحمد،پایگاه اطلاع رسانی با آدرس اینترنتی boyerahmadr یاboyerahmad.gov.ir  در راستای فعالیت  برای تحقق اهداف  نظام جمهوری اسلامی ایران ودولت تدبیروامید طراحی وراه اندازی شد..i

اکنون که پس از کذشت  ده ها سال از عمر پر برکت نظام جمهوری اسلامی میگذردوبا وجود پیشرفت علم وتکنولوِژی در سراسر دنیا؛لازم به نظر میرسد؛همپا با علم روز ارتباطات وتعغیر در نگرش به روابط عمومی ها به پیش برویم.

ارتباطات یکی از بنیادی ترین دانش ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و شالوده و اساس دیگر علوم قرن حاضر است. امروز عصر اطلاع رسانی است و رابطه ای معنادار میان قدرت اطلاع رسانی حکومت ها با جایگاه آنها در جهان وجود دارد. در واقع امروز نمی توان کشوری قدرتمند را دید که از نظر ارتباطات ضعیف باشد. حکومت در چنین جهانی بدون بهره مندی از روابط عمومی ممکن نیست و هر حکومتی باید در کنار برنامه های خود، نگاهی نیز به روابط عمومی داشته باشد و در واقع امروز اگر جنگی باشد؛ در درجه اول جنگ ارتباطات است.

با توجه به نگاه ویژه ی دولت تدبیر وامید ،نسبت به ارائه ی خدمات دولت به ملت که همان خدمات نظام جمهوری اسلامی است،بر آن شدیم تا پس از گذشت سه دهه از از شکل گیری این فرمانداری،بهترین راهکار را برای ارتباطی دوسویه با مردم شریف شهرستان بویراحمد وسایر هم وطنان ایران اسلامی فراهم آوریم.

3d people and symbol Internet

لازم به ذکر است سایت فرمانداری  شهرستان بویراحمد بدست استاندار محترم رونمایی شد.

 

 

آخرین اخبار