استاندار کهگیلویه و بویراحمد: پروژه مجتمع تجاری یاسوج در سفر رییس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی می شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه بزرگ تجاری فرهنگی و خدماتی مرکز شهر یاسوج در سفر رئیس جمهوری به استان کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی می شود.
سید موسی خادمی در نشست هماهنگی با نمایندگان سازمان اقتصادی کوثر به عنوان سرمایه گذار این پروژه، با بیان این مطلب، اظهار داشت: پروژه مجتمع تجاری در مرکز شهر یاسوج کار بزرگی است که موجب افتخار استان خواهد بود.
وی، با بیان اینکه سازمان اقتصادی کوثر، به عنوان یکی از بهترین مجموعه های سرمایه گذاری، این پروژه را اجرایی می کند، گفت: وظیفه دستگاه های اجرایی دولت آماده سازی زیرساخت های لازم برای اجرایی شدن این پروژه است.
وی، افزود: در این نشست دستگاه های اجرایی و خدمت رسان موظف شدند طی دو هفته آینده اقدامات اولیه جهت شروع به کار این پروژه بزرگ را انجام دهند.
خادمی،با بیان اینکه وظیفه اصلی دولت همیاری با سرمایه گذاران است و فلسفه وجودی ما برنامه ریزی برای رشد و پیشرفت و افزایش دولت ، گفت: عدم همکاری با سرمایه گذاران خلاف قاعده دولت است.
وی، با بیان اینکه زمین واگذار شده به سرمایه گذار جهت راه اندازی پروژه بزرگ تجاری و فرهنگی در قلب شهر یاسوج قرار دارد و با اجرای این پروژه سامان می یابد، اظهار داشت: با احداث این مجتمع بیش از سه هزار شغل ایجاد می شود.
استاندار، خاطر نشان کرد: راه اندازی پارکینگ برای بیش از سه هزار خودرو، ایجاد فضاهای فرهنگی، تفریحی و تجاری، سینما، فضای سبز و … برخی از مشخصات این پروژه است.
خادمی، تأکید کرد: وظیفه همه دستگاه های اجرایی همکاری با سرمایه گذار جهت راه اندازی این پروژه است.
گفتنی است این پروژه با سرمایه گذاری سازمان اقتصادی کوثر، متعلق به سازمان تامین اجتماعی ، با اعتبار اولیه ۲۰۰۰ هزار میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع احداث خواهد شد
این طرح در ۶ طبقه با زیربنای ۹۵ هزار متر مربع احداث خواهد شد و شامل واحدهای تجاری ، فضاهای فرهنگی ، ورزشی و خدماتی ، سالن همایش ، رستوران و کافی شاپ و پارک ویژه بازی کودکان خواهد بود و در طول زمان ساخت ، حداقل ۶۰۰ فرصت مستقیم شغلی ایجاد خواهد کرد .
احداث پارکینگ طبقاتی و فضای سبز کنار مجتمع ، بخشی از اقدامات پیش بینی شده برای رفع نیاز عمده مر کز شهر یاسوج به پارکینگ و هم چنین زیباسازی فضای شهری خواهد بود .

آخرین اخبار