فرماندار بویراحمد:احداث پل‌ هوایی مطابق با استانداردهای روز باشد/ساماندهی تاکسی‌های جلوی بیمارستان شهید بهشتی

فرماندار بویراحمد بر ضرورت احداث پل هوایی مطابق با استانداردهای روز تاکید کرد و گفت: وجود مسافربرهای شخصی جلوی بیمارستان تردد آمبولانس‌ها به بیمارستان را دچار مشکل کرده که باید هرچه سریع‌تر ساماندهی شوند.

سید محمد کاظم نظری صبح امروز در جلسه شورای ترافیک با اشاره به دستور کار جلسه و مصوبات جلسات گذشته اظهار کرد: دبیر شورای ترافیک باید به جد پیگیر مصوبات باشد و اعضای شورای همکاری لازم را برای اجرایی کردن مصوبات داشته باشند.

فرماندار بویراحمد در ادامه با بیان اینکه احداث پل هوایی در کاهش تصادفات و حوادث موثر است، گفت:شهرداری باید برای جانمایی پل‌های عابر پیاده از سازمان‌های صاحب‌نظر در حوزه ترافیک مشورت کند.

نظری ادامه داد: بعضا هزینه‌های بسیار زیادی در خصوص احداث پل هوایی در مرکز استان صورت می‌گیرد که با این وجود شهروندان از این پل‌ها استفاده نمی‌کنند.

این مسؤول تصریح کرد: دستگاه‌های متولی باید برای ساخت پل‌ها از سازه‌های مطابق با استاندارهای روز و تشویق کننده استفاده کند تا تردد به راحتی صورت گیرد و تصادفات به حداقل برسد.

فرماندار بویراحمد در ادامه سخنان خود به وضعیت کنونی تاکسی بی‌سیم‌ها در شهر یاسوج اشاره کرد و گفت: تاکسی بیسیم‌ها در سطح شهر ساماندهی شوند.

نظری با بیان این سوال که علت تجمع تاکسی‌های شخصی در جلوی بیمارستان شهید بهشتی چه بوده از وضعیت کنونی جلوی درب این بیمارستان بسیار گلایه کرد و گفت: بیمارستان شهید بهشتی به دلیل موقعیت حاد آن باید زمینه تردد آمبولانس‌های حامل بیمار فراهم شود تا خدای ناکرده مشکلی برای شهروندی ایجاد نشود.

این مسؤول با تاکید بر اینکه آیا مجوز ایستگاه به تاکسی‌های جلوی درب بیمارستان شهید بهشتی داده شده، گفت: به دلیل موقعیت بیمارستان ساماندهی مسافربرهای شخصی در جلو و اطراف بیمارستان بسیار مهم و ضروری بوده چرا که ورود و خروج آمبولانس‌ها با سختی صورت می‌گیرد.

آخرین اخبار