فرمانداربویراحمد:مدیران با سعه صدر پاسخگوی مراجعه کنندگان باشند

طبق روال معمول هر دوشنبه، ویژه برنامه ملاقات عمومی فرماندار با حضور مدیران شهرستانی در محل فرمانداری بویراحمد برگزار شد و مراجعه کنندگان برای ملاقات عمومی با فرماندار بویراحمد ضمن ارائه ی مشکلات  خود به صورت حضوری در محل ملاقات  با روسای ادارات دیدار و از نزدیک پیگیر مشکلاتشان خواهند شد.

سید محمد کاظم نظری با بیان اینکه برنامه ملاقات عمومی به شکل رو در رو با حضور مدیران شهرستان  همچنان برگزار می شود، گفت: بسیاری از ارباب رجوع در بروکراسی‌های اداری می‌ماندند که بر همین اساس برنامه دیدار عمومی با حضور مدیران شهرستان را در دستور کار قرار دادیم.

نظری با با تاکید بر اینکه از این روش باید به نحو مطلوب استفاده کرد، گفت: مشکلاتی که نیاز به همکاری چندین اداره هست در این دیدارها مطرح و برای رفع آن چاره‌اندیشی می‌شود.

وی گفت: در این برنامه ضمن دریافت مشکلات عمومی مردم، راهکارهای قانونی جهت تسریع و تسهیل در مکاتبات اداری بررسی و موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع می گردد.
فرماندار با بیان اینکه در صورت امکان به روال روزهای دوشنبه ساعت ۱۰ تا ۱۲ هر هفته دیدار عمومی با حضور مدیران را خواهیم داشت، گفت: مدیران شهرستان با سعه صدر پاسخگوی مراجعه کنندگان باشند.

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند و از نزدیک معضلات و مشکلات خود را مطرح کنند

آخرین اخبار