روز نخست ،روز شلوغ ثبت نام شوراها در یاسوج

تاریخ درج خبر : 1396/01/01
کد خبر : ۵۶۱۰۴۶
سایت استانhttp://k-b.ir/561046

سال 95 در شرایطی به پایان رسید که روزهای حساس و پر کار فرمانداریها در استانها آغاز شده است.

درست در ساعاتی که همه کنار سفره های هفت سین منتظر تحویل سال هستند گروه هایی پشت میزهای پذیرش ثبت نام شورا ها ، سال جدید را آغاز کردند.

در روزهای گذشته هشت معتمد اصلی هیات اجرایی برگزاری انتخابات شورای شهر بویراحمد با حضور فرماندار شهرستان بویراحمد انتخاب شدند.

در جلسه ای به ریاست فرماندار شهرستان بویراحمد وبا حضور ۳۰ نفر از معتمدین انتخابات و اعضای هیات نظارت بر انتخابات شهرستان بویراحمد در محل فرمانداری، اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی شورای اسلامی شهرهای بویراحمد با رای گیری از معتمدین انتخاب شدند.

در این جلسه آقایان خلیل پاراد، بخشعلی خالدی، شیروان پناهی، صفدر محمدی، غلام حسین هادیانی نژاد، رحمت الله شهرخ پور، عبدالسلام حسینیان، اسماعیل یوسفیبعنوان اعضای اصلی و محمود خورشیدیان، سعید بهشتی، جواد بهرام، سید رحمت الله شاکری، جمشید بخششی بعنوان اعضای علی البدل معتمدین پنجمین دوره ی شوراهای اسلامی شهرستان بویراحمد انتخاب شدند.

اولین نشست فرماندار بویراحمد با هیئت اجرایی ونظارت انتخابات در محل فرمانداری  بویراحمد  نیز برگزارشد.

سید محمد کاظم نظری بیان اینکه این جلسه به منظور همفکری وتبادل نظر در مورد چگونگی برگزاری جلسات پیش رو است، ضمن تبریک سال نو گفت: داوطلبین برای سهولت کار وسرعت در روند برگزاری انتخابات بهتر است برای ثبت نام اولیه به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد اعلام کرد: کسانی که در دفاتر پیشخوان ثبت نام شده اند، با در دست داشتن کد رهگیری و اصل مدارک خواسته شده جهت تایید وثبت نهایی به فرمانداری مراجعه کنند.

فرماندار بویراحمد گفت: طبق قانون همه نهادها وادارات موظف به همکاری با برگزاری انتخابات هستند لذا ضروریست پاسخ استعلام های انجام شده را در سریع ترین زمان ممکن اعلام کنند.

نظری یادآور شد تبلیغات زودهنگام جز تخلفات محرز قانونی است که در قانون پیش بینی شده است .و توصیه می کنیم از انجام هر کاری که شائبه انتخاباتی داشته باشد بپرهیزند.

وی تاکید کرد کسانی که مردم را برای انتخاب طایفه ای تهییج و تحریک می کنند باید توجه داشته باشند که این موضوع  آفت همه شهرهای استان است و  کسانی که  قبیله ای تصمیم می گیرند بعدا هم نمی توانند گلایه کنند چرا شهرها و روستاهای ما پیشرفت نمی کنند.

وی ادامه داد:بعضی از اعضای شورا ی فعلی شهر و روستا در جلسات  عمومی شرکت نمی کنند و دنبال تبلیغات هستند که این موضوع علاوه بر غیر قانونی بودن ظلم در حق کسانی است که به آنها رای داده اند.

نظری بیان داشت رسانه ها باید در جریان انتخابات شان خود را حفظ کنند زیرا برخی برای اینکه خود را مطرح کنند ممکن است دیگران تخریب کنند که فضای نازیبا ایجاد می شود همینطور به انتخاب مردم کمک کنند  تا ملاک انتخاب پاکدستی و تقوا باشد.

همچنین در واپسین ساعات سال 95 ثبت نام برای انتخابات شورای شهر یاسوج آغاز شد.

در اولین روز جمع کثیری از نامزدهای انتخاباتی شهر و روستا امروز با حضور در ستاد انتخاباتی حوزه بویراحمد با نامنویسی رسما حضور خود را در انتخابات پنجمین دوره شهر و روستا اعلام کردند.

نخستین ثبت نام کننده مرضیه عبدلی دانشجوی دکترای شیمی بود.

اسامی متقاضیان ورود به عرصه انتخابات شورای شهر یاسوج:

۱-مرضیه عبدلی ۲۹ ساله فوق لیسانس دانشجوی دکترا

۲-سید رضا آذرگون متولد ۴۷ فوق لیسانس

۳-امیر نیکنام متولبد ۵۸ لیسانس

۴-مریم برهمن متولد ۶۶ لیسانس

۵-زهرا عزیز پور متولد ۶۴ لیسانس

۶-اسماعیل طاهری متولد ۶۳ لیسانس

7-حسین راستا  متولد ۶۳ لیسانس

۸-فیض الله جهانبین متولد ۵۳ لیسانس

۹-سید علی محمودی کیا متولد ۱۳۴۰لیسانس

۱۰-یعقوب ذولفقاری متولد ۵۸ فوق لیسانس

۱۱-ضرغام نجفی متولد ۵۸ فوق لیسانس

۱۲-حمیده زعیمی متولد ۶۳ فوق لیسانس

۱۳-سید کاظم تقویان متولد ۴۷ فوق لیسانس

۱۴-الله کرم جانی پور متولد ۴۶ دکترا

۱۵-ساعد حکمتی  متولد ۵۷ لیسانس

۱۶-داریوش جهانشاهی متولد ۵۷ فوق لیبسانس

۱۷-شیروان عبداللهی مطلق متولد ۵۰

۱۸-امید دهقان متولد ۶۸ لیسانس

۱۹-امیر ارسلان فرخان متولد ۵۷  لیسانس

۲۰-مجید بیانی فر متولد ۶۷ فوق لیسانس

۲۱-یاسر مسعود مقدم متولد ۶۵ فوق لیسانس

۲۲-حشمت الله مسعود مقدم متولد ۴۸ لیسانس

۲۳-سید محمد علی پناهنده متولد ۶۱۰ لیسانس

۲۴-بهرام پارسا متولد ۵۳ لیسانس

آخرین اخبار