دستور فرماندار بویراحمد برای جمع آوری خودروهای میوه فروش

صبح امروز جلسه ستادخدمات سفر شهرستان با حضور اعضای ستاد وبا ریاست فرماندار بویراحمد تشکیل شد.
فرماندار بویراحمد در این جلسه ضمن قدردانی از مردم به مناسبت خلق حماسه عظیم در انتخابات گفت: برگزاری اولین دوره انتخابات مکانیزه، تجربه ای سخت ودشوار بود که اگر همراهی وکمک مجریان انتخابات نبود،این امر میسر نمی شد.
سید محمد کاظم نظری با اشاره به حمله ی تروریستی اخیر نیروهای فریب خورده ی داعش در ایران واهداف آنان گفت: این حملات ذره ای رعب و وحشت در دل مردم ایجادنکرد وباعث اتحاد وهمدلی بیشتر ملت ایران در مقابل دشمنان خواهد شد.
رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان بویراحمد با توجه به تجربه سالهای گذشته، ساماندهی ورودی وخروجی جاده آبشار یاسوج را جهت جلوگیری از گره ترافیکی اولویت اول برشمرد وگفت: فضاهای غیر ضروری که در آبشار یاسوج قرار دارد باید به جاهای دیگری منتقل واز اسکان مسافران وگردشگران بصورت شبانه روزی در محل آبشار یاسوج جلوگیری شود.
وی تصریح کرد: خوشبختانه در شهر یاسوج محل های مناسبی تحت عنوان پارک اسکان پیش بینی شده است که انتظار میرود گردشگران ومسافران درپایان ماه مبارک رمضان وتعطیلی عید فطر در این مکانها اسکان یابند.
نظری گفت: به دلیل گرمای هوا در مناطق جنوبی کشور عید فطر امسال با ورود گردشگران وتوریست بیشتری در شهرستان بویراحمد مواجه خواهیم بود که همه ی دستگاههای زیربط باید تدابیر لازم را داشته باشند.
رئیس شورای اداری شهرستان یکی از مواردی که چهره ی شهر یاسوج را نا زیبا جلوه می دهد، وجود خودروهای سیار میوه فروشی در سطح خیابانهای پر تردد عنوان کرد وگفت: نبود میدانهای مناسب میوه وتره بار در یاسوج یکی از عوامل ازدیاد خودروهای میوه فروشی در سطح خیابانهاست.
فرماندار بویراحمد حقوق شهروندی را مهم دانست و از شهرداری و پلیس راهنمایی ورانندگی خواست نسبت به جمع آوری این خودروها که باعث سدمعبر وسلب آسایش شهروندان می شوند، اقدام کنند.
وی حضور گردشگران ومسافران در شهرستان را فرصت برشمرد و افزود: با برنامه ریزی وهماهنگی بین دستگاهی می توانیم نسبت به جذب توریستها ورونق اشتغال وگردش سرمایه در شهرستان کمک کنیم.

آخرین اخبار