فرماندار بویراحمد: روند اعتراض به نتیجه انتخابات در بویراحمد و دنا رسیدگی می‌شود

شناسه خبر: 1014192 سرویس: استانها
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ – ۱۴:۰۸
فرماندار بویراحمد
فرماندار بویراحمد با اشار به اینکه صحت انتخابات در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا توسط شورای نگهبان همچون سایر منماطق کشور تایید نشده است، گفت: روند اعتراض به نتیجه انتخابات در بویراحمد و دنا رسیدگی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، محمدکاظم نظری ظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در زمینه شمارش آرا هیچ اختلافی با هئیت نظارت نداریم و شمارش آرا مورد تایید است و در صورتی احدی از کاندیداها در زمینه اعتراض داشته باشند مطابق با قانونی رسیدگی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه صحت آمار مورد تایید بوده ولی هم اکنون همچون سایر حوزه‌های انتخابیه کشور صحت انتخابات توسط شورای نگهبان تایید نشده است، بیان کرد: نامزدها باید در صورت اعتراض به نتیجه انتخابات مستندات و ادله را ارائه کنند تا روند رسیدگی شود.

نظری ابراز کرد: اگر اعتراضی به نتیجه انتخابات در بویراحمد و دنا وجود دارد باید طبق قانون عمل شود و تحت هیچ شرایطی با اعتراض‌های بدون سند نتیجه تغییر نمی‌کند و نظام تحت فشار قرار نمی‎گیرد.

فرماندار شهرستان بویراحمد با تقدیر از سپاه فتح و نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تامین امنیت انتخابات، تصریح کرد: در هیچ کدام از شعب اخذ رای عوامل اجرایی یک دست نبودند بلکه حامیان دو یا سه کاندیدا حضور داشتند.

نظری افزود: اگر کسی در زمینه نتیجه انتخابان در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا شبهه‌ای دارد به هئیت نظارت شکایت خود را ارائه دهند تا روند بررسی و پیگیری شود و بدانند تجمعات هیچ تاثیری در نتیجه ندارد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار