فرماندار بویراحمد مطرح کرد استقرار ۲۳۵ شعبه رأی در شهرستان بویراحمد

شناسه خبر: 1011341 سرویس: استانها
۰۶ اسفند ۱۳۹۴ – ۱۹:۵۲
صندوق رای
فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: ۲۳۵ شعبه رأی در شهرستان بویراحمد مستقر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، محمد کاظم نظری عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تاکنون برنامه‌های مختلفی برای برگزاری یک انتخابات سالم و شفاف در شهرستان بویراحمد اجرا شده است اظهار داشت: تمهیدات لازم اتخاذ شده تا در روز انتخابات و از زمانی که شمارش آرا شروع می‌شود برای پوشش خبری این رویداد مهم رسانه‌ها حضور داشته باشند و گزارش لحظه به لحظه را به منظور شفافیت انتخابات اعلام کنند.

فرماندار بویراحمد با تاکید بر اینکه کمتر از 24 ساعت تا برگزاری انتخابات زمان باقی مانده است بیان کرد: برای برگزاری این انتخابات تدابیری اندیشیده شده است که توسط کمیته‌های اجرایی به نحو مطلوب و شایسته اجرا می‌شوند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد عنوان کرد: شش کمیته برای برگزاری انتخابات تشکیل داده‌ایم و این کمیته‌ها تمام تلاش خود را بکار گرفته‌اند تا در روز 7 اسفند با مشکلی روبه‌رو نشویم و انتخاباتی پرشور و سالم برگزار کنیم.

وی گفت: زمینه‌های ترغیب مردم برای مشارکت حداکثری فراهم شده و امیدواریم انتخابات با شکوه و در کمال امانت‌داری برگزار شود و در روز موعود که مسابقه بزرگ ملی است بتوانیم در کمال بی‌طرفی و به دور از هر گونه حاشیه انتخابات را برگزار کنیم.

فرماندار بویراحمد اظهار داشت: امانت‌داری مهم‌ترین امری است که مورد توجه ستاد انتخابات شهرستان بوده و تمهیداتی را برای برگزاری انتخابات با امنیت کامل اندیشیده‌ایم.

نظری با اشاره به ساعات پایانی تبلیغات نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، تصریح کرد: با برنامه‌ریزی منسجم در فرمانداری بویراحمد برای برگزاری و مدیریت سخنرانی نامزدهای انتخاباتی شهرستان بویراحمد روز گذشته روز شلوغ و در عین حال آرامی را سپری کردیم.

نماینده ارشد دولت در شهرستان بویراحمد ضمن قدردانی از روسای ستادهای انتخاباتی جهت همکاری و همراهی در روز پایانی تبلیغات تاکید کرد: بر اساس برنامه زمان‌بندی شده سخنرانی کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز گذشته سخنرانی تمامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در کمال آرامش و امنیت خاطر برگزار شد و هیچ گونه مشکلی در این خصوص نداشتیم.

نظری با بیان اینکه هم اکنون هیئت‌های اجرایی، نظارت و شورای نگهبان در حال توزیع اقلام شعب اخذ رای در سطح چهار بخش شهرستان هستند گفت: خوشبختانه از ساعات اولیه کار توزیع اقلام شعب اخذ رای آغاز شده و هر شعبه اقلام خود را بر اساس شماره دریافت می‌کند.

وی اقلام تحویل داده شده به شعب اخذ رای را شامل تعرفه شورای نگهبان، تعرفه مجلس، صندوق، پلمب، فرم صورت جلسه، خودکار، استامپ، چسب، هلوگرام برای عکس، بنر، بیانات رهبری، اسامی کاندیدای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، مهر خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی عنوان کرد.

نظری تعداد شعب اخذ رای در شهرستان بویراحمد را 235 شعبه ثابت و سیار عنوان کرد و گفت: اقلام مورد نیاز تمامی شعب به روسای شعب تحویل داده می‌شود.

وی با بیان اینکه تاکنون 70 شعبه اخذ رای اقلام خود را دریافت کردند گفت: اقلام تمامی شعب باید تا پایان امروز توزیع شود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار