فرماندار بویراحمد: نظارت بر بازار شهرستان بویراحمد تشدید شود

شناسه خبر: 988982 سرویس: استانها
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ – ۱۴:۱۳
محمد کاظم نظری
فرماندار بویراحمد گفت: با توجه به نزدیک بودن به ایام عید و تعطیلات نوروزی نظارت بر بازار این شهرستان تشدید شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، محمدکاظم نظری پیش از ظهر امروز در نخستین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان بویراحمد با تبریک ایام الله دهه فجر، اظهار داشت: ستاد خدمات سفر شهرستان باید با هماهنگی، تعامل و همراهی تمامی مدیران شهرستانی، فعال و با آمادگی کامل از مسافران نوروزی استقبال کنند.

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: همگان موظف به فراهم آوردن شرایط مناسب برای ورود گردشگران به پایتخت طبیعت ایران هستیم.

نظری با اشاره به مشکلات و کمبودهای سال‌های گذشته عنوان کرد: در نوروز گذشته مشکلاتی از جمله قیمت بالای یخ مدیران را زیر سوال برد و تمام خدمات به نوعی نادیده گرفته شدند.

رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان بویراحمد، تاکید کرد: تشکیل کمیته‌های 10 گانه ستاد خدمات سفر ضروری است و تمام تلاش مجموعه باید ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران باشد.

وی با بیان اینکه هر دستگاه در قالب کمیته موظف به ارائه خدمت و رفع مشکلات در تعطیلات نوروز است، بیان کرد: شهر یاسوج به دلیل دارا بودن جاذبه های طبیعی و گردشگری هر ساله پذیرای جمعیت زیادی از سراسر کشور است و ما باید آنگونه که شایسته گردشگران است پذیرای آنها باشیم.

نظری بر لزوم ساماندهی آبشار یاسوج و جاده ورودی آبشار تاکید کرد و گفت: وضعیت ورودی جاده آبشار مناسب نیست و تردد در این مسیر به سختی صورت می‌گیرد بنابراین ساماندهی آن باید در اولویت کار مجموعه شهرداری قرار گیرد.

فرماندار بویراحمد با بیان اینکه وجود زباله در ورودی شهر چهره بدی به پایتخت طبیعت ایران داده است، گفت: انتظار می‌رود بخشدار مرکزی دستوری نسبت به پاکسازی ورودی شهر صادر کند.

وی تصریح کرد: سازمان صنعت و معدن و اتاق اصناف شهرستان در ایم نوروز نظارت جدی تر بر بازار شهرستان داشته باشند.

نظری در خطاب به مدیران، تاکید کرد: شرایط برای استقبال و اسکان مسافران نوروزی در شهرستان بویراحمد را با همکاری و تعامل تمام دستگاه های اجرایی فراهم کنید.

انتهای پیام/

آخرین اخبار