فرماندار بویراحمد: تبلیغات پیش از موعد اصلی‌ترین تخلف انتخاباتی در بویراحمد است

شناسه خبر: 970691 سرویس: استانها
۲۳ دی ۱۳۹۴ – ۱۸:۳۵
محمد کاظم نظری
فرماندار بویراحمد با اشاره به راه‌اندازی کاروان‌های تبلیغاتی توسط نامزدهای انتخابات در این شهرستان، گفت: تبلیغات پیش از موعد مهم‌ترین تخلف انتخاباتی در این شهرستان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، دومین نشست تبیین وظایف نامزدهای انتخاباتی باحضور فرماندار بویراحمد، دادستان، اعضای ستاد اجرایی، نظارت و نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد ودنا برگزارشد.

فرماندار بویراحمد در این نشست با اشاره به شیوه تبلیغات براساس قانون انتخابات، اظهار داشت: این دوره از انتخابات با توجه به روند گسترش شبکه‌های مجازی و میزان علاقه مندی مردم برای کسب اطلاعات از این طریق می‌تواند متفاوت از سایر دوره‌های انتخابات باشد.

محمد کاظم نظری گفت: اگر درست از این امکانات و تکنولوژی استفاده نشود خود این مسئله می تواند تهدید جدی در زمینه انتخابات و آرامش کشور باشد.

وی با بیان اینکه باید تمام تهدیدهای شبکه‌های اجتماعی را به فرصت تبدیل کنیم، عنوان کرد: اطلاع رسانی درست و به موقع می‌تواند از بروز شایعه در جامعه جلوگیری کند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران نشات گرفته از شرع مقدس اسلام است گفت: هرگونه تمرد از این قوانین مغایرت با شرع و عرف است و سبب جلوگیری از ایجاد امنیت و آسایش عمومی است.

وی با اشاره به تخلفات انتخاباتی توسط کاندیداها، ابراز کرد: مهم ترین تخلف انتخاباتی کاندیداها راه اندازی کاروان های تبلیغاتی است که متاسفانه خیلی از نامزدها بر خلاف قانون در حال انجام چنین حرکت‌های غیرقانونی هستند.

نظری بابیان اینکه وظیفه مجریان و ناظران بر انتخابات دعوت به قانون است، خواستار رعایت باید‌ها و نبایدهای انتخاباتی توسط تمامی نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار