معاون عمرانی فرماندار: عمر مفید پل اول بشار یاسوج به پایان رسید

کرامت‌الله فرج زاده در نشست شورای ترافیک کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: دوره تضمین پل اول بشار تمام شده است و تثبیت پل و مقاوم‌سازی سازه و ستون این پل ضروری است.

معاون عمرانی فرماندار بویراحمد با اشاره به مشکلات حوزه شهری مادوان، عنوان کرد: پیاده‌روها در سطح این شهر در تصرف مصالح فروشان هستند و به حقوق شهروندی توجهی نشده است.

وی بیان کرد: کیوسک‌های مزاحم در سطح شهر یاسوج بسیار است که علاوه بر ایجاد سد معبر مشکلاتی در حوزه بافت شهر ایجاد کرده‌اند که ساماندهی آنها نیازمند مشارکت دستگاه‌های متولی است.

فرج زاده گفت: با توجه به اینکه روند افزایش جمعیت در شهر یاسوج سیر صعودی دارد و یک شهر مهاجرپذیر است نیازمند توجه بیش از پیش برای ایجاد و اعمال خدمات شهری است و در این خصوص باید قبل از اجرای هر طرحی نسبت به جانمایی درست آن پیش بینی‌های لازم انجام شود.

معاون عمرانی فرماندار بویراحمد به نقش رسانه‌ها در افزایش فرهنگ ترافیکی در جامعه اشاره کرد و گفت: نقش اصحاب رسانه در انتقال ارزش‌ها و هنجارهای فرهنگ ترافیک بی‌بدیل است.

وی افزود: اهدای اقلام آموزشی و تشویقی کودکان و دانش‌آموزان از قبیل دفتر، برنامه درسی و کتاب نیز جهت تشویق خانواده آنها به اجرای قوانین ترافیکی لازم است.

آخرین اخبار