بازدید فرماندار بویراحمد از دانشکده دندانپزشکی یاسوج / کمبود تجهیزات داریم

تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۰ آبان , ۱۳۹۶ | ۲۳:۳۲ | کد خبر : 290941 | کبنا گزارش می‌دهد
بازدید فرماندار بویراحمد از دانشکده دندانپزشکی یاسوج / کمبود تجهیزات داریم
فرماندار بویراحمد با همراهی جمعی از مسوولان از دانشکده دندانپزشکی یاسوج بازدید کرد.
کبناخبر؛
فرماندار بویراحمد با همراهی جمعی از مسوولان از دانشکده دندانپزشکی یاسوج بازدید کرد.
به گزارش کبنا از یاسوج، عصر امروز فرماندار بویراحمد با همراهی معاونین آموزشی و درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به مناسبت روز رادیولوژی از دانشکده دندانپزشکی یاسوج بازدید کرد.

بنا بر این گزارش، در این بازدید رقیه پناهی عضو هیئت علمی دانشکده داندانپزشکی یاسوج با بیان اینکه این دانشکده با کمبود فضای فیزیکی و تجهیزات روبرو است، اظهار کرد: آقای نظری فرماندار بویراحمد در حوزه پزشکی بدون هیچ شرط و پیش شرطی حمایت‌های ویژه‌ای از این حوزه کردند که جا دارند از ایشان تشکر کنیم.
پناهی گفت: بدون شک این تلاش‌های دکتر نظری در حوزه پزشکی قابل قدردانی است و جامعه پزشکی نیز از این فرماندار کهگیلویه و بویراحمد حمایت ویژه‌ای خواهد کرد.
به گزارش کبنا، فرماندار بویراحمد در این بازدید ضمن تبریک روز جهانی رادیولوژی، اظهار کرد: تلاش خود را جهت تخصیص بودجه‌های استانی و شهرستانی برای توسعه و تجهیزات این دانشکده انجام خواهم داد.
نظری تاکید کرد: دانشکده دندانپزشکی یاسوج با کمبود امکاناتی روبرو است و باید برای تجهیز آن تلاش‌های صورت بگیرد.
وی از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خواست تا بر اساس قانون اگر مسیر کمک و حمایت از دانشکده باز است، اعتباراتی را برای آن در نظر بگیرد.
سبز معاونت درمان علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تجهیزات مورد نیاز دانشکده دندانپزشکی یاسوج را با هماهنگی کمیته تجهیزات تأمین خواهیم کرد.
سبز افزود: در هفته‌های گذشته کارهایی را برای بهسازی و تجهیز این مرکز انجام داده‌ایم.

نیک‌اقبالی رئیس دانشکده دندانپزشکی یاسوج در این بازدید با بیان اینکه این دانشکده ۱۵۰ دانشجو دارد، اظهار کرد: با وجود افزایش دانشجو لازم است که سایر زیرساخت‌ها و تجهیزات لازم را افزایش دهیم.
وی اضافه کرد: برای توسعه این دانشکده مکاتباتی صورت گرفته است که امیدوارم مسوولان به این دانشکده توجه ویژه‌ای داشته باشند.
رئیس دانشکده دندانپزشکی یاسوج گفت: این دانشکده با کمبود امکانات و تجهیزات مواجه است.
به گزارش کبنا، در پایان این جلسه فرماندار بویراحمد و مسوولان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به مناسبت روز رادیولوژی با اهداء شاخه گل از متخصصین رادیولوژی فک و صورت دانشکده دندانپزشکی قدردانی کردند.

آخرین اخبار