۴۳۰ پروژه عمرانی نیمه تمام در شهرستان بویراحمد وجود دارد

کد خبر: 39404
لینک کوتاه: http://faslino.com/?p=39404
تعداد نظرات: بدون نظر تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ، ۲۱:۴۴

فصلی نو؛
فرماندار بویراحمد گفت: ۴۳۰ پروژه نیمه تمام در این شهرستان بوجود دارد که به طور حتم برای تسریع در روند اجرایی آن‌ها نیازمند نگاه ویژه مسئولان و متولیان امر در زمینه اختصاص اعتبار هستیم.
به گزارش فصلی نو،سید محمدکاظم نظری ظهرامروز در نشست شورای برنامه ریزی شهرستان بویراحمد اظهار داشت: ۵۰ میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات توازن به این شهرستان اختصاص یافته که بین ادارات توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه بیشترین اعتبارات به حوزه راه و شهرسازی با مبلغ ۱۲ میلیاردتومان اختصاص یافته است، افزود: در زمینه شاخص راه و روستای از میانگین کشوری عقب هستیم و عمده این اعتبارات برای احداث راه روستایی است.

نظری در ادامه سخنان خود به اعتبارات بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: مبلغ۱۱ میلیارد تومان به این حوزه اختصاص که این مبلغ با اولویت احداث کانال‌های آبیاری و جاده‌های غیرمزارع تخصیص یافت.

وی ابراز کرد: برای تامین زیرساخت‌های مورد نیاز در شهرک‌های صنعتی اعتبارات خوبی پیش بینی شده ضمن اینکه اصلاح وبهسازی شبکه آب شهری در دستور کار است.

فرمانداربویراحمد با اشاره به اهمیت تکمیل پل سوم بشار با هدف کاهش ترافیک افزود: افزون بر۲۰ میلیارد تومان به پل سوم بشار اختصاص داده می شود که این مبلغ از محل نفت, اعتبارات استانی, ارتقای شاخص‌ها و اعتبارات متوازن پیش بینی شده است.

نظری با اشاره به بالا بودن آمار پروژه‌های نیمه تمام در شهرستان بویراحمد، ادامه داد: ۴۳۰ پروژه نیمه تمام در این شهرستان بوجود دارد که به طور حتم برای تسریع در روند اجرایی آن‌ها نیازمند نگاه ویژه مسئولان و متولیان امر در زمینه اختصاص اعتبار هستیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بویراحمد عنوان کرد: تاکنون ۳۰درصداعتبارات متوازن تخصیص پیداکرده که تاپایان امسال میزان تخصیص‌ها ۵۰ درصد افزایش می‌یابد.

آخرین اخبار