در دیدار با فرماندار بویراحمد مطرح شد:

ضرورت فرهنگ سازی برای فعالیتهای خیرخواهانه

در دیدار مجمع خیرین سلامت شهرستان بویراحمد با سرپرست فرمانداری بویراحمد،شاهرخ کناری ضمن تقدیر از مجمع خیرین سلامت اظهار امیدواری کرد این مجمع بتواند در جذب خیرین حوزه سلامت اقدامات شایسته ای در سطح شهرستان داشته باشند.
فرماندار بویراحمد گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت یکی از موفق ترین سیاستهای دولت تدبیر وامید بود که در واقع از موثرترین دستاوردهای دولت دکتر روحانی در کشور محسوب می شود.
رئیس شورای سلامت شهرستان بویراحمد با بیان اینکه نباید خدمات دولت در حوزه سلامت نادیده گرفته شود،گفت: بخشی از زیرساختها در این حوزه آماده شده است و میتوان از طریق خیرین سلامت برخی از نیازها را برطرف کرد.
مدیر شبکه بهداشت ودرمان بویراحمد نیز ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر کناری بعنوان فرماندار شهرستان بویراحمد با تقدیر از فعالیت های مجمع خیرین سلامت استان، گفت: در امتداد فعالیتها وجلسات مجمع خیرین سلامت استان در شهرستان بویراحمد نیز فعالیتهای خوبی صورت گرفته است.
در این جلسه سرکارخانم زهرا حسینی بعنوان مسئول شورای مشارکتهای بانوان مجمع خیرین سلامت شهرستان معرفی شد.
دکتر زهرا حسینی با بیان اینکه همراهی مسئولان با مجمع خیرین سلامت وشورای مشارکتهای بانوان، امیدبخش خواهد بود، گفت: اولین کاری که باید در حوزه فعالیتهای خیرخواهانه صورت بگیرد، فرهنگ سازی است.

آخرین اخبار