در نشست شورای آموزش وپرورش بویراحمد مطرح شد

مدیران مدارس بویراحمد چگونه انتخاب میشوند

دوازدهمین نشست شورای آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد صبح امروز به ریاست سرپرست فرمانداری بویراحمد در محل این فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه در خصوص امکانات لازم واستقبال از مهمانان نوروزی، بهینه سازی و تغییر کاربری بخشی از املاک وفضاهای آموزشی در سطح شهرستان بویراحمد بحث وتبادل نظرشد.
فرماندار بویراحمد با تاکید بر آمادگی آموزش وپرورش جهت میزبانی از مسافران نوروزی اظهار داشت: مهمترین رکن برنامه ریزی وتصمیم گیری در حوزه آموزش وپرورش، همین شورای آموزش وپرورش است.
رئیس شورای آموزش وپرورش گفت: مدارس شهرستان بویراحمد با داشتن بیش از یک سوم جمعیت دانش آموزی در سطح استان دارای مشکلات ومعضلات بسیاری است که همه وظیفه دارند در این راستا اقدامات موثری داشته باشند.
شاهرخ کناری اظهار داشت: در خصوص اسکان مسافران نوروزی باید نقاط ضعف سالهای قبل راشناسایی کرد ونسبت به رفع آنها اقدامات اساسی صورت بگیرد.
کناری خاطرنشان کرد: تحت هیچ شرایطی نباید در ایام تعطیلات وبا ورود مهمانان نوروزی ، آب ، برق ویا گاز مدرسه ای قطع باشد.
رئیس شورای اداری بویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی وخدمات رسان با هم افزایی ومشارکت در میزبانی از مهمانان نوروزی یاری گر آموزش وپرورش باشند.
سرپرست فرمانداری بویراحمد با ابراز گلایه ازنوسازی مدارس گفت: زیبنده وشایسته مرکز استان نیست که در یک کیلومتری شهر یاسوج مشکل فیزیکی ومدارس استیجاری داشته باشیم.
وی گریزی هم به بحث جابجایی مدیران مدارس زد وگفت: در این مورد تابع مقررات ودستورالعملهای ابلاغی جدید آموزش وپرورش خواهیم بود که با ید از طریق این سازمان اطلاع رسانی وشفاف سازی شود.
فرماندار بویراحمد تصریح کرد: تعیین مدیران مدارس شهرستان بویراحمد از طریق ثبت نام در یک سامانه وبرگزاری آزمون صورت خواهد گرفت.

آخرین اخبار