سفر «محسن رضایی» به محل سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور بررسی روند اجرای عملیات جست‌وجو و انتقال اجساد جانباختگان سقوط هواپیمای مسافربری تهران- یاسوج به مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.
محسن رضایی در این سفر ضمن بازدید از محل عملیات جست‌وجو و انتقال اجساد جانباختگان با حضور در خانواده‌های مصیبت دیده با آنها ابراز همدری کرد.استاندار،معاون عمرانی، مدیران کل، شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد و جمعی از مسوولان محسن رضایی را همراهی می‌کردند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام سلام مقام معظم رهبری را به تیم‌های امدادی و کوهنوردان حاضر در محل عملیات سانحه هوایی یاسوج ابلاغ کرد.
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بعد از حضور در منطقه سی‌سخت محل عملیات جست‌وجو انتقال اجساد جانباختگان سقوط هواپیما تهران-یاسوج بعد از دیدار با خانواده‌های جانباختگان در جمع نیروهای امدادی و کوهنوردان که مسوولان ارشد استان کهگیلویه و بویراحمد نیز حضور داشتند، اظهار کرد: من صمیمانه از طرف خودم و مقام معظم رهبری از شماها که از روی عشق و ایمان به وطن‌تان، هم‌وطنان‌تان، نظام، اسلام و آن روح انسانی و روح بلند بشری که در وجود شما هست، هم تشکر می‌کنم و هم تبریک عرض می‌کنم.

آخرین اخبار