فرماندار بویراحمد مطرح کرد دولت روحانی مظلوم است / خودتحریمی بانک‌ها در پرداخت تسهیلات به متقاضیان

تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۲۲ اسفند , ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۵ | کد خبر : 325213 | ویرایش

فرماندار بویراحمد گفت: همه دولتمردان در طول عمر چند ساله انقلاب خدمات ارائه کردند اما هیچ دولتی به اندازه دولت حسن روحانی مظلوم نیست.
کبناخبر؛

فرماندار بویراحمد گفت: همه دولتمردان در طول عمر چند ساله انقلاب خدمات ارائه کردند اما هیچ دولتی به اندازه دولت حسن روحانی مظلوم نیست.

شاهرخ کناری در نشست ظهر امروز شورای اشتغال که با حضور مدیران عامل بانکها در محل فرمانداری بویراحمد برگزار شد، دولت روحانی را مظلوم دانست و گفت: همه دولتمردان در طول عمر چند ساله انقلاب خدمات ارائه کردند اما هیچ دولتی به اندازه دولت تدبیر وامید مظلوم نیست و آمار و ارقامی که در این جلسات داده می‌شود کمتر به بیرون درج می‌شود.

فرماندار شهرستان بویراحمد اشتغال را عمده مبحث دولت دانست و افزود: شهرستان بویراحمد پیشانی استان است و بیش از ۵۰ درصد جمعیت استان در این شهرستان واقع شده لذا بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال پای کار باشند.

وی با تأکید بر اینکه بیشترین جمعیت استان در بویراحمد متمرکز شده گفت: اشتغال باید پایدار باشد بنابر این محور تسهیلات اشتغالزایی باید همین اشتغال پایدار باشد.

این مسؤول تصریح کرد: دولت اعتبارات خوبی برای ایجاد اشتغال در روستاها، بازگشت واحدهای تولیدی راکد به چرخه تولید و سایر حوزه‌ها اختصاص داده که ضروری است برش شهرستانی این طرح‌ها مشخص شود.

فرماندار بویراحمد بابیان اینکه ۸۰ درصد بانک‌ها همکاری و مساعدت لازم را در اعطای وام‌های اشتغالزایی داشته‌اند، ابراز کرد: بیشترین مشکل بانک‌ها به خاطر ضامن و سهم آورده است و تاخیر بانک‌ها در پرداخت تسهیلات نوعی خود تحریمی است.

انتهای پیام/1024 / فروزنده

آخرین اخبار