تقدیر فرماندار بویراحمد از ستاد اسکان آموزش وپرورش

فرماندار شهرستان بویر احمد از30نفر عوامل اجرایی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان شهرستان بویر احمد تجلیل نمودند
صبح امروز فرماندارشهرستان بویر احمد با حضور درآموزش وپرورش شهرستان بویر احمد از زحمات و تلاش های مجدانه مسئولان و اعضای ستاد اسکان فرهنگیان آموزش وپرورش شهرستان در خدمات رسانی شایسته به مراجعان وفرهنگیان ومسافران نوروزی تقدیر و تشکر کرد.

شاهرخ کناری در دیدار با پرسنل ستاد اسکان آموزش و پرورش شهرستان بویر احمد با ذکر این نکته که قریب 70درصد از اسکان یافتگان در اسکان فرهنگیان استان در ستاد فرهنگیان شهرستان بویر احمد پذیرش واسکان شدند گفت: خوشبختانه امسال آموزش و پرورش تدابیر بسیار خوبی در ارتباط با بحث اسکان مسافران و پذیرش میهمانان نوروزی در بویر احمد اندیشید تا میهمانان پایتخت طبیعت ایران را بهتر و بیشتر جای دهند که جای تقدیر دارد.
کناری فرماندار شهرستان بویر احمدگفت: امسال برای اولین بار اقامت بخشی از مسافران وگردشگران در اقامتگاه‌ها و فضا‌های باز مانند کمپینگ‌های چادری، اردوگاه‌ها و فضا‌های گردشگری و همچنین در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه بوده است.
وی تصریح کرد :بیش از ۸۰۰ هزار گردشگر در تعطیلات نوروز امسال از مناطق طبیعی، اماکن تاریخی، فرهنگی، سیاحتی و زیارتی شهرستان بویر احمد دیدن کردند که نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۹ درصد رشد داشته ایم .
فرماندار شهرستان بویر احمد همچنین با اشاره بر اینکه امسال در ایام نوروز مشکل ناامنی نداشتیم از سعی و اهتمام نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و انتظامی ‌که تمامی‌ همت خود را به کار بستند که مسافران احساس امنیت روانی و اجتماعی بیشتری در سفر خود کنند هم تشکر نمودند.
وی اظهار امید واری کرد که در سال های آتی بتوانیم با ارتقاء امکانات و فضاهای اسکان، خدمت رسانی به مسافرین نوروزی را توسعه دهیم .

آخرین اخبار