فرماندار بویراحمد:

بایدمشکلات حاشیه نشینی در مرکز استان به حداقل برسد

ظهر امروز آیین کلنگ زنی پروژه اجرا وبهسازی روکش آسفالت معابر محلات بلهزار ومهریان با حضور نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بویراحمد ومدیرکل راه وشهرسازی استان وجمعی از مردم برگزار شد.
نماینده مردم شهرستان بویراحمد در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این مراسم با اشاره به مهاجرپذیربودن شهر یاسوج واینکه در سالهای گذشته تا کنون مرکز استان خیل عظیمی از مردم را که از نقاط مختلف استان به این شهر مهاجرت کردند را در خود جای داده است واین روند ادامه دارد، اظهار داشت: مسئولان باید بصورت جدی برای این موضوع برنامه ریزی داشته باشند تا معضلات ومشکلاتی که در آینده از این راه بوجود خواهد آمد به حد اقل برسند.
زارعی با بیان اینکه در سالهای گذشته تمرکز خوبی به مناطق حاشیه شهر یاسوج صورت گرفته است، گفت: وضعیت خدمات در این مناطق نسبتآ به سطح مطلوبی رسیده است .
نماینده مردم تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم این وضعیت را ادامه بدهیم اعتباراتی را از وزارت راه وشهرسازی که متولی این موضوع است تا کنون جذب شده است و برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.
فرماندار بویراحمد نیز با بیان اینکه اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان برای بهسازی وآسفالت معابر وشبکه های ارتباطی محدوده بلهزار ومهریان در نظر گرفته شده است ، گفت: تلاش خواهیم کرد مشکلات حاشیه نشینی در مرکز استان را به حد اقل برسانیم.
در ادامه کلنگ زنی، ساختمان دهیاری روستای ده کهنه مزدک از بخش مرکزی بویراحمد نیز افتتاح وبه بهره برداری رسید.

آخرین اخبار