برگزاری صبحگاه مشترک در یاسوج/ (تصاویر)

سوم خرداد ۱۳۶۱ در چنین روزی نیروهای ایرانی، خرمشهرکه در روزهای ابتدای جنگ به اشغال ارتش عراق درآمده بود را آزاد نمودند، به همین مناسبت جهت گرامی داشت سوم خرداد به عنوان روز مقاومت، ایثار و پیروزی، صبحگاه مشترک با حضور فرماندهان ارشد نظامی وانتظامی استان، معاون سیاسی استاندار، فرماندار بویراحمد وجمع کثیری از مردم در شهر یاسوج برگزار گردید.
فرمانده سپاه فتح استان سردار بوعلی در این مراسم گفت: هیچ نتیجه‌ای در اعتماد به آمریکا و اروپا نخواهد بود، وی اظهار داشت: آمریکایی‌ها از همان اول عهدشکن بودند، و تنها مربوط به این دوره رئیس‌جمهوری نیست، بلکه این سیاست همیشگی آمریکا است.
سردار بوعلی گفت: سیاستمداران آمریکایی یک فرد دیوانه را رئیس‌جمهور گذاشته‌اند، تا دنیا از آن بترسد، ولی ایران این دغل‌بازی و کلک سیاستمداران آمریکایی را خوب می‌فهمد.
بوعلی بابیان اینکه حق همیشه پیروز است، گفت: وقتی دشمن حاضر به مذاکرات شد یعنی قدرت ندارد، اگر آمریکایی‌ها قدرت مقابله داشتند، که برای ایران شروط نمی‌گذاشتند بلکه عمل می‌کردند. اینکه می‌خواهند ما در یمن، عراق و سوریه حضور نداشته باشیم چون ما مزاحم آن‌ها هستیم. نباید هیچ‌وقت فریب دشمن را خورد.
در این مراسم از نرم‌افزار اندروید شهدای شاخص استان رونمایی شد، و در پایان نیز از تعدادی از خانواده‌های شهدا تجلیل به عمل آمد.

آخرین اخبار