فرماندار بویراحمد:

65 هزار حاشیه‌نشین در یاسوج از خدمات شهری استفاده می‌کنند

نشست کارگروه بانوان و خانواده استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست سید محمدکاظم نظری معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد.
در این نشست شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد اظهار کرد که معضلی در کشور و استان داریم و متاسفانه دشمنان هم آن را در بوق و کرنا کرده‌اند و آن مربوط به برخی تبعیض‌ها بین زنان و مردان است.
فرماندار بویراحمد با اشاره به افزایش روزافزون جمعیت در یاسوج و مشکلاتی که وجود دارد گفت: 65 هزار حاشیه‌نشین در یاسوج از خدمات شهری استفاده می‌کنند.
فرماندار مرکز استان در کارگروه زنان و خانواده، افزود: همه وظیفه داریم که برای رفع مشکلات در این حوزه کمک کنیم و زیرساخت‌های مورد نیاز بانوان فراهم شود.
این مسؤول به کمبود اعتبارات در شهرستان بویراحمد و همچنین مشکلات شهر یاسوج اشاره کرد و گفت: در شهر یاسوج در اکبرآباد و مهریان و سرآبتاوه و بلهزار و مادوان حدود 65 هزار حاشیه‌نشین داریم.
کناری افزود: بزرگترین روستای کشور سرآبتاوه با 17 هزار نفر جمعیت در کنار شهر یاسوج قرار دارد و همه از خدمات شهری استفاده می‌کنند و جمعیت شهر ما اکنون با احتساب این تعداد حاشیه‌نشین 200 هزار نفر است.
رئیس کارگروه بانوان وخانواده شهرستان بویراحمد با اشاره به اعتبارات محدود شهرستان گفت: با همه توان به شهرداری یاسوج جهت تجهیز وتکمیل پارک بانوان مرکز استان کمک خواهیم کرد.
فرماندار شهرستان بویراحمد تصریح کرد: اعتبارات فرمانداری‌و شهرستان بسیار محدود است در حالی که وقتی جمعیت شهر از 200 هزار نفر بالا می‌زند نیازمند خدمات دهی بیشتر است لذا باید ساختارهای یک کلان شهر را آماده داشته باشیم.

آخرین اخبار