پیام فرماندار بویراحمد بمناسبت روز قدس

راهپیمایی روز قدس فردا در شهریاسوج برگزار می شود و در همین راستا دستگاه‌های مختلف شهری و امدادی تمهیدات لازم را برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم تدارک دیده‌اند.
به همین مناسبت فرماندار بویراحمد با صدور پیامی از مردم شریف مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد جهت حضور پرشور در مراسم راهپیمایی روز قدس امسال دعوت بعمل آورد.
متن پیام فرماندار بویراحمد بدین شرح است:
بسم الله الر حمن الر حیم
توطعه ی اشغال بیت المقدس از همان اولین سالهای اجرا، با مقاومت مردم مسلمان فلسطین و اعتراض مسلمانان و انسان‌های آزاده و بیدار دل جهان مواجه شد، امسال با وجود اتفاقات مختلفی از جمله انتقال سفارت آمریکا به قدس قطعا ضرورت شرکت در راهپیمایی روز قدس به مراتب بیشتر است.
سیاست گزاران ورسانه های غربی با نزدیک شدن به این روز مهم وتاریخی سعی در ایجاد فاصله وعدم همدردی با مردم فلسطین از طریق شیوه ها وتکنیکهای رسانه ای ونفوذ در افکار عمومی داشته اند و ازتمام توان وظرفیت خود نیز استفاده کرده اند.
همه دنیا قبول دارند که ظلم بزرگی در حق مسلمانان فلسطین شده است ولی همچنان این ظلم و بی‌عدالتی ادامه دارد،لذا مردم همیشه در صحنه شهرستان بویراحمد و ایران اسلامی با حضوری پرشور در حمایت از مردم مظلوم دنیا که نماد آن مسلمانان فلسطین است، پا به پای مقاومت خواهند ایستاد.
اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، از عموم مردم شریف، مؤمن و روزه‌دار یاسوج دعوت می‌کنم تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم‌الشأن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین اعلام نمایند.

شاهرخ کناری
فرماندار بویراحمد

آخرین اخبار