پل سوم بشار یاسوج افتتاح شد

عصر امروز فاز اول پل سوم بشار یاسوج با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده بویراحمد و دنا، فرماندار بویراحمد، معاون عمرانی استاندار، معاون سیاسی استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان استانی وشهرستانی افتتاح شد.
بنا بر این گزارش، فاز اول این پل با هدف کاهش بار ترافیکی از مرکز شهر، تسهیل در آمد ورفت و اتصال ضلع جنوبی شهر به کمربند یاسوج شیراز با حضور استاندار، معاون عمرانی، معاون سیاسی، فرماندار مرکز استان، مدیرکل راه وشهرسازی وبرخی دیگر از مسئولان عصر امروز به بهره برداری رسید.
فرماندار شهرستان بویراحمد درحاشیه بازگشایی وافتتاح این پروژه در جمع خبرنگاران با اشاره به مشخصات فنی واجرایی پروژه گفت: پل سوم بشار به طول 130 متر دارای دو دهانه 25 متری ودودهانه 45 متری دارای باند رفت وبرگشت با عرض 11 متر ودو پل کوچک زیرگذر 10 متری است.
کناری فاصله پل تا جاده نقاره‌خانه را یک هزار و 720 متر عنوان کرد وگفت: تا کنون بیش از دو میلیارد تومان هزینه تملیک اراضی محدوده پل بوده است.
فرماندار بویراحمد ضمن تشکر از همه‌ی مسئولان ودست اندر کاران پروژه گفت: عملیات ساخت پل سوم بشار تا کنون از محل اعتبارات شهرستان انجام شده است وبه علت هزینه بالای تکمیل باند دوم از پل سوم بشار لازم است از محل اعتبارات استانی نیز برای تکمیل وبهره برداری فازهای بعدی این پروژه تامین اعتبار صورت بگیرد.
رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان بویراحمد با بیان اینکه تکمیل باند دوم مبلغی بالغ بر 20 میلیارد تومان نیاز دارد، اظهار داشت: اعتبارات شهرستانی به تنهایی جوابگوی مطالبات پیمانکارانی که تا این مرحله کار را به جلو برده‌اند، نیست.
فرماندار بویراحمد افزود: مبلغی حدود 20 میلیارد تومان از سرجمع اعتبارات شهرستان بویراحمد برای تکمیل و بهره‌برداری بخشی از این پروژه در نظر گرفته شده است

آخرین اخبار