تاکید فرماندار بویراحمد برضرورت اجرای پروژه های شهری در یاسوج

با حضور فرماندار بویراحمد، شهردار یاسوج، اعضای شورای شهر یاسوج و جمعی از مردم به نمایندگی از ده‌ها پروژه عمران شهری، کلنگ پروژه دفع آبهای سطحی شرف آباد در محله بختیاری های یاسوج به زمین نشست.
فرماندار بویراحمد در حاشیه این آیین گفت: ۴ پروژه مهم شهری با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال کلنگ‌زنی و مرحله اجرایی آن با تمام توان شروع خواهد شد.
وی با بیان اینکه روند تصمیم‌گیری تا اجرای پروژه های عمران شهری در سالهای گذشته به دلایل مختلف کند پیش می رفته است، اظهار داشت : درسال 97 همه پروژه های عمرانی در سطح شهرستان بویراحمد مورد بازنگری وبررسی مجدد قرار میگیرد ودر کمیته برنامه ریزی شهرستان با اولویت برای پروژه ها، اعتبارات لازم تخصیص داده می شود.
کناری با تأکید بر ضرورت اجرای پروژه های عمران شهری در مرکز استان گفت: یکی از عمده مشکلاتی که در سنوات گذشته وجود داشت این بود که با کمترین بارش نزولات آسمانی محله بختیاری ها در شرف آباد یاسوج به خاطر آبهای سطحی با مشکلات عدیده ای روبرو بود و گاه خسارت‌هایی را در پی داشت و یا پروژه جاده دسترسی به بیمارستان امام سجاد علیه السلام بیش از چند سال است که ناتمام مانده است .
رئیس کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بویراحمد با اشاره به اعتبار پروژه ها گفت: بخشی از این پروژه‌ها تامین اعتبار شده است و بخشی نیز از محل بحران و همچنین در کمیته برنامه ریزی شهرستان و از محل اعتبارات داخلی شهرداری تامین خواهد شد.
فرماندار افزود: پروژه های دفع آبهای سطحی شرف آباد، پروژه جاده دسترسی به بیمارستان امام سجاد علیه السلام، پروژه بهسازی فرعی های ۴ و ۵ بنسنجان و احداث جاده دسترسی به ساختمان آموزش و پژوهش از مهمترین پروژه هایی است که مرحله اجرایی و عملیاتی آنها توسط شهرداری یاسوج آغاز شده است.

آخرین اخبار