فرماندار بویراحمد:

بخشی از مشکلات اقتصادی کشور، داخلی است

جلسه شورای اداری شهرستان بویراحمد با محوریت تبیین مسائل سیاسی، اجتماعی واقتصادی کشور روز شنبه به ریاست فرماندار بویراحمد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
شاهرخ کناری در جلسه شورای اداری بویراحمد با حضور مدیرکل اطلاعات استان و اعضای شورای اداری گفت: دولت و ملت ایران تسلیم سیاست‌های اقتصادی آمریکا نخواهند شد.
فرماندار بویراحمد شرایط کنونی کشور را حساس عنوان کرد و با ابراز نگرانی اظهار داشت: متأسفانه سیگنال های منفی و غلطی نیز از طریق برخی افراد نا آگاه ومغرض از درون کشور به بیرون مخابره می‌شود واین موضوع باعث می شود دشمنان نظام و جمهوری اسلامی دچار توهم شوند و خیال هایی را در سر بپرورانند.
رئیس شورای تامین مرکز استان تصریح کرد: مدیران در این شرایط وظیفه ای چند برابر خواهند داشت و باید پاسخگوی مردم باشند.
وی با تاکید بر اینکه عملکرد مدیران در همه سطوح رصد خواهد شد، گفت: دشمنان نظام انقلاب اسلامی با ایجاد جنگ روانی و فشار اقتصادی، همچنین استفاده از برخی روزنه ها در صدد نفوذ به لایه‌های اقشار مردم و صنوف با شیوه های مختلف هستند؛ لذا همه مدیران با جدیت هرچه تمام‌تر پیگیر مشکلات موجود باشند.
شاهرخ کناری با اشاره به اینکه هدف و نیت استکبار جهانی از به راه انداختن اعتراضات و اغتشاشات، نا امید کردن مردم از مسئولین و نظام است، گفت: متأسفانه گاه برخی مسئولان هم با وعده های دروغ و به دور از واقعیات به این مسئله دامن می‌زنند که این همان آب در آسیاب دشمن ریختن است.
فرماندار بویراحمد با تاکید بر لزوم هوشیاری مسئولین و مردم گفت: امروزه بحث دولت‌ها نیست و دشمنان اصل نظام را نشانه رفته‌اند.
وی در پایان افزود: هرچند بخشی از این مشکلات ناشی از عوامل داخلی است اما شرایط کنونی جامعه ناشی از سیاست‌های اقتصادی و تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران است و مردم ایران همگام با دولتمردان به فضل و یاری الهی از این آزمون نیز سربلند بیرون خواهند آمد.

آخرین اخبار