در کمیسیون حفاری بویراحمد مطرح شد

چاله های خیابانی یاسوج داد همه را درآورده است

جلسه مشترک ستاد مدیریت بحران و کمیسیون حفاری شهرستان صبح امروز به ریاست فرماندار بویراحمد در محل فرمانداری تشکیل شد.
فرماندار شهرستان بویراحمد در این جلسه از تشکیل قرارگاه ستاد بحران و اطفای حریق در شهرستان بویراحمد خبر داد و گفت سه دستگاه دمنده برای اطفای حریق در شهرستان موجود است که سعی می شود دو دستگاه دیگر نیز به این تعداد افزوده شود.
رئیس ستاد بحران بویراحمد با بیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان در مواقع آتش سوزی مراتع و منابع طبیعی آمادگی لازم را داشته باشند، گفت: دهیاریها و مردم از بازوان اصلی ستاد بحران شهرستان هستند و بدون کمک آنها_ به خاطر دسترسی سریعتر به محل های حادثه_ مهار آتش سوزی میسر نخواهد بود.
رئیس کمیسیون حفاری شهرستان بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود به نگرانی مردم از وضعیت نامناسب خیابان های مرکز استان اشاره و اظهار داشت: حفاری‌هایی که توسط دستگاه‌ها در سطح خیابان‌ها و معابر شهری صورت می‌گیرد برای مدتی به حال خود رها می شوند و متاسفانه باعث ایجاد ترافیک و تصادفاتی که منجر به فوت می‌شوند شده است.
شاهرخ کناری گفت هر دستگاهی که بخواهد در سطح شهر حفاری انجام دهد می‌بایست در گام نخست نسبت به همه استعلامات مربوطه اقدامات لازم را به عمل آورد.
فرماندار بویراحمد گفت: با توجه به وضعیت موجود خیابان های مرکز استان در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اعتبار ویژه ای جهت ترمیم حفاری ها و چاله های خیابان اختصاص داده شد.
رئیس کمیسیون حفاری با اعلام اینکه خدمات رسانی به مردم باید در کمترین زمان ممکن صورت بگیرد گفت: حداکثر در بازه زمانی سه روزه دستگاه های خدمات رسان آب، فاضلاب و مخابرات نسبت به ترمیم حفاری انجام شده در سطح شهر اقدام نمایند.
فرماندار بویراحمد افزود: وضعیت مشابهی در سطح شهرستان بویراحمد،بخش‌ها و روستاها وجود دارد که دهیاران باید پیگیری های لازم را به عمل آورند.

آخرین اخبار