دستور استاندار برای پرداخت هزینه تملک باغات وزمین های سدتنگ سرخ

علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمدبا حضور غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا، فرماندار بویراحمد، مدیران‌کل دستگاه‌های دولتی، مدیرکل راه و شهرسازی، مدیرکل منابع طبیعی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و مسوولان آب و فاضلاب روستایی و جمع زیادی از مسوولان استانی و شهرستانی به روستای تنگ سرخ بویراحمد سفر و با مردم این روستا دیدار کرد.
بنا بر این گزارش، استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بخش‌های مختلف این منطقه بازدید و بعد از آن در مسجد امام حسن عسکری (ع) تنگ سرخ با مردم دیدار کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد پس از شنیدن صدای مردم ونظر مسئولان همراه تأکید کرد: مدیران بدانند که همه مصوبات و قول‌هایی که در سفرها به مردم می‌دهیم ضبط می‌شود و همه آن‌ها را پیگیری می‌کنم؛ بدانید که جلسه بعد هیچ بهانه‌ای را از هیچ مدیری نمی‌پذیرم.
شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد در باره مصوبات این سفر گفت: تعیین حریم سد تنگ سرخ به منظور آگاهی مردم نسبت به هرگونه ساخت وساز در حریم سد و پرداخت هزینه تملک باغات وزمینهای حریم سد ،بهسازی و تکمیل طرح های هادی روستاهای تنگ سرخ،پل ارتباطی تنگ خشک و تامین آب اراضی وباغات منطقه تنگ سرخ همچنین تعیین تکلیف اسناد باغداران وکشاورزان این منطقه از مهمترین مصوبات این سفر بود که مدیران ملزم به اجرای آنها هستند.
بنا به دستور استاندار ظرف یکماه آینده وعده های مدیران ومصوبات این سفر باید به مرحله اجرایی وعملیاتی برسند.

آخرین اخبار