با حظور دستیار ویژه وزیر مطرح شد:

یاسوج میزبان “جام ملی پایتخت طبیعت ایران” در حوزه فناوری

جلسه شورای برنامه‌ریزی مسابقات ملی فناوری و هوافضای جام پایتخت طبیعت ایران به ریاست فرماندار بویراحمد و با حضور مشاور و دستیار ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ارتباطات مردمی و انجمن هوافضای استان در محل فرمانداری بویراحمد تشکیل شد.
فرماندار بویراحمد در این جلسه با ابراز تشکر و قدردانی از انجمن هوافضای استان گفت: جوانان و نخبگان که با ایده های نو و بدون چشمداشت و شخصی کاری اهداف خوبی را دنبال میکنند، قابل تحصیل هستند.
وی ادامه داد، جنگ ۸ ساله را جوانان اداره کردند و اکنون نیز با وجود جنگ تمام عیاری که دشمنان انقلاب به راه انداختند این جوانان هستند که در عرصه های مختلف در مقابله با این جنگ نرم به پا خواستند.
این عضو افتخاری انجمن هوافضای استان با اشاره به پارک علم و فناوری مرکز استان گفت: پارک علم و فناوری یاسوج هرچند دیرتر از سایر مراکز استانها به بهره‌برداری رسید ولی با همت مسئولان و مجموعه دولت تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفته است و زمینه را برای حضور نخبگان فراهم کرده است.
فرماندار بویراحمد با بیان اینکه دولت در راستای حمایت از اشتغال روستاییان اعتبارات خوبی را در نظر گرفته است، گفت: شهرستان بویراحمد با جذب ۱۲ میلیارد تومان از این اعتبارات موفق عمل کرده است که در صورت مراجعه جوانان با ایده‌های برتر و خلاق در این حوزه می توانستیم اعتبارات بیشتری را جذب کنیم.
کناری تصریح کرد: متاسفانه برخی فقط به دنبال اشتغال از طریق جذب در دستگاه های دولتی هستند.
فرماندار بویراحمد از آمادگی شهرستان بویراحمد برای برگزاری “جام ملی پایتخت طبیعت ایران” در حوزه فناوری خبر داد و گفت: تشویق و ترغیب مخترعان و پژوهشگران جهت جذب نیروهای جوان و مستعد از مهمترین اهداف این مسابقات است.

آخرین اخبار