بازدید مشترک فرماندار بویراحمد وفرمانده سپاه استان از مادوان

جلسه بررسی مشکلات شهر مادان به عنوان منطقه کمتر برخوردار با حضور سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان، شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد و برخی از مدیران اداری و نظامی در یکی از مساجد شهر مادوان برگزار شد.
فرماندار بویراحمد در این جلسه بیان داشت: کتابخانه مادوان در سال گذشته مبلغ ۵۸۰ میلیون تومان اعتبار مصوب داشت که در کمیته برنامه ریزی شهرستان اعتبار لازم به منظور تکمیل این کتابخانه منظور خواهد شد.
فرماندار بویراحمد با اشاره به نوسانات برق شهر مادوان گفت: برق این شهر با تعویض کابل های برق و به کارگیری یک دستگاه ترانس ظرف ۲۰ روز آینده نصب و تقویت می شود.
کناری گفت: مرکز جامع سلامت شهر مادوان با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید.
وی تصریح کرد: در تفاهم‌نامه‌ای که با سپاه پاسداران منعقد شده است ۵۰ درصد از این مبلغ توسط سپاه تامین اعتبار و عملیات اجرایی آن تا یک هفته آینده آغاز خواهد شد.
رئیس شورای آموزش و پرورش بویراحمد با تاکید بر کمبود فضای آموزشی در شهر مادوان اظهار داشت: در صورتی که مشکل تحویل زمین به نوسازی مدارس برطرف شود، این آمادگی برای ساخت مدرسه وجود دارد.
فرماندار بویراحمد از احداث زمین چمن مصنوعی در شهر مادوان خبر داد و گفت: زمین محل احداث این چمن مصنوعی از طرف سپاه تامین خواهد شد.
رئیس شورای تامین شهرستان بویراحمد افزود: مشکلات جمعیت ۶۵ هزار نفری حاشیه شهر یاسوج که متاسفانه به دلیل طرح‌های هادی و تفصیلی معیوبی که از قبل اجرا نشده است دامنگیر مسئولان شده که ضروری به نظر می رسد تا در کاهش آسیب های اجتماعی چاره اندیشی کنند.

آخرین اخبار