توزیع104 میلیارد و 536 میلیون تومان در کمیته برنامه ریزی بویراحمد

شاهرخ کناری در نشست شورای برنامه ریزی شهرستان بویراحمد که با حضور نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، معاون سازمان برنامه وبودجه استان ومدیران استانی وشهرستانی برگزار شد، به توزیع اعتبارات شهرستان اشاره و اظهار کرد: فکر کنم دستگاهی نباشد که دیگر مشکل بی پول داشته باشد.

فرماندار بویراحمد از توزیع 104 میلیارد تومان اعتبارات شهرستان بویراحمد خبر داد و گفت: 104 میلیارد و 536 میلیون تومان از اعتبارت تملک دارایی سرمایه‌ای، نفت و اعتبارات توازن در 27 فصل، 57 برنامه و 340 پروژه اختصاص داده شد.
وی عنوان کرد: بیشترین اعتبار مربوط به فصل خدمات و عمران شهری، روستایی و عشایری است که 37 میلیارد تومان به این حوزه اختصاص داده شد، فصل آب 23 و فصل حمل و نقل 19 میلیارد تومان است.
این مسؤول با اشاره به اینکه اعتبارات خوبی به استان اختصاص داده شده، گفت: هیچ پروژه‌ای نداریم که تأمین اعتبار نشده باشد، با کمبود اعتبار مواجه نیستیم و هیچ بهانه‌ای در این زمینه هم نمی‌پذیرم.
فرماندار بویراحمد تصریح کرد: 104 میلیارد و 536 میلیون تومان در این جلسه توزیع اعتبارات داریم که رقم درشت و بزرگی است و هیچ دستگاهی با مشکل اعتبار مواجه نیست.
وی افزود: 33 میلیارد تومان اعتبار از محل توازن ملی، 7 میلیارد تومان از محل ارتقای شاخص و همچنین 74 میلیارد تومان از محل اعتبارات متوازن توزیع می‌شود.
فرماندار بویراحمد گفت: 180 میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض با بهره 4 درصد که برای 5 هزار واحد مسکونی فرسوده و زلزله زده به بانک‌های ما ابلاغ شده است.
کناری گفت: 8 میلیارد تومان از محل بحران به ادارات که در زلزله 5.2 ریشتر آسیب دیده‌اند، توزیع می شود.
وی اعتبارات شهرداری‌های شهرستان بویراحمد را خوب ارزیابی کرد و گفت: 23 میلیارد تومان اعتبار به شهرداری یاسوج اختصاص داده شد و به شهرهای کوچک‌تر ما نیز اعتبارات خوبی اختصاص دادیم، به طور مثال شهرداری لوداب 400 میلیون تومان اعتبار دارد.
فرماندار بویراحمد گفت: اعتبارات بنیاد مسکن شهرستان بویراحمد 15 میلیارد تومان است که 150 روستا از این محل طرح هادی روستایی آنان اجرا می‌شود.

وی به اعتبارات ورزش شهرستان بویراحمد اشاره کرد و گفت: ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد نیز 7 میلیارد تومان اعتبار دارد.
کناری افزود: 105 میلیارد و 800 میلیون تومان از محل اعتبارات تملک‌دارایی توزیع می شود.

 

آخرین اخبار